Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tenyleg ekkora féreg lennék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tenyleg ekkora féreg lennék ez miatt?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 2 ève együtt vagyunk a párommal. Az utóbbi fél évben teljesen elhidegultunk egymástól. Folyamatosan próbál lehúzni mindenben. Már nincs meg köztünk az ami volt. Legalább is részemről. Mi már csak együtt lakunk egy albérletben. Én pedig ismerkedem más lányokkal. Mert szeretnék egy normális párkapcsolatot. Felmerül a kérdés hogy miért lakunk akkor együtt. Hát egyszerű nincs hová menni.

2020. nov. 18. 11:49
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
95%
#9: lényegtelen. Csak egy megkeseredett vén phasz, aki itt éli ki a frusztraciojat.
2020. nov. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
1%
#12: A megkeseredett hasonló kategóriájú nőknek ezt miért nem írogatjátok oda? :D Csak, mert általában az oldal fele abból áll.
2020. nov. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
91%
"Jó látni ahogy eszed a szaromat te hulladék." Érkezett az előbb privátban a kérdezőtől. Igazán sármos vagy, gyorsan alátámasztottad, hogy igaz amit írtam :D
2020. nov. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
75%
Erdekes, a 7-es eloszor libazni kezdi a noket, majd leirja ugyanazt, amit a "libak". Utana jonnek a kulonbozo nicknevei es egyetertenek vele. Szerintem mar a kerdes maga is provokacio, nem lepodnek meg, ha o is a helyeslo banda tagja lenne.
2020. nov. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
27%

#15: Az az érdekes, hogy mennyi nő hozzád hasonlóan elég... Frusztrált, paranoiás? Én pl. írtam részben azzal a válasszal egyetértőt, de másik személy vagyok.

Oké, hogy ti azt várjátok, hogy mindenki csak férfigyűlöletet fröcsögjön, a nőket meg csak szentként lehessen beállítani... De az a helyzet, hogy sokan a való életből jönnek ám és felrúgják ezt a digitális diktatúrátok.

Pl. a 11-es válaszom lepontozásából látszik, hogy mennyi frusztrált nő van itt. Ugyanez a téma már felmerült több társaságban élőben, a nők többsége egyetértett velem.

2020. nov. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
5%

Kedves 14-es. A #7-es vagyok. Nincs több nevem.

Puszillak drágám! Mindenhol ahol csak engeded.!

2020. nov. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
91%
Jaj. Mondanam, hogy hol csokolgassal, de nem birom a homoerotikat, ferfi vagyok. Ahogy a kisfius bajtarsias legkort sem, amit itt igyekeztek kialakitani, egymas felszopkodasaval. Fel kene noni, mert ez a tiniket megszegyenito szabadsagharcotok, rohadt szanalmas, es nem teret kene engedni neki, szabad velemenynyilvanitas jogara hivatkozva, hanem pszichologussal kezeltetni, mindenki jobban jarna. Ti is.
2020. nov. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Féregség, mert nem zártad le vele. Ha már szakítottatok volna, de x dolog miatt együtt kell laknotok, más lenne a történet.


Ha ennyire nem működik és halott az egész, akkor fejezd be vele. Próbáld megbeszélni, hogy x ideig ott kell laknod, ez megoldható-e, míg találsz másik helyet, de nem más csajokat, hanem a következő lakást kéne nézegetni.

2020. nov. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
0%

#17: Fura, hogy a férfiak egyetértésén kiakadsz, de a nőkén nem. Ja, hogy te a kattant feleséges kérdésnél is a nőnek adtál igazat. Ezek után, van képed azt állítani, hogy te nem bírod a felszopkodást? Hát, nézd már meg a százalékod és a hozzászólásaid. Te konkrétan a női oldallal csinálod ugyanezt.

Részemről meg semmiféle szabadságharcot vagy ilyesmit nem nyomok, szimplán leírtam a SAJÁT tapasztalataim és a KÖRNYEZETEMBEN LÉVŐ NŐKÉT. Ez mióta szabadságharc? A szánalmas itt jelenleg te vagy, amikor az egyik oldalt ugyanazért támadod, amit te a másik oldalon csinálsz.

2020. nov. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!