Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ez miért kiábrándító...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ez miért kiábrándító egy fiútól?

Figyelt kérdés
Elkezdtem beszélni egy lánnyal, akitől megkérdeztem, hogy mit gondol rólam a facebook profil alapján/ mit szűrt le belőle? Megkérdeztem "hogyan állok" nála? És ezt ő tökre negatívan vette, hogy hát honnan tudja alig beszéltünk még és ez a túlzott megfelelni akarás taszító. Szerintetek igaza van? Kb 2 napja beszélgetünk.
2020. nov. 18. 16:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
98%
Igaza van
2020. nov. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
98%
Jogos volt tőle
2020. nov. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
Valójában a megfelelni vágyás mögött megbúvó görcsösséged az igazi probléma, kérdező.
2020. nov. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
26%
Nem nőként, de úgy kell a számára tökéletesnek lenned, hogy ezt nem kérdezgeted, hanem automatikusan az vagy. Ez nem olyan nagy dolog, igaz? :D
2020. nov. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Hat ezt lehetett volna jatekosabban humorral is igy valoban ilyen megfelelni akaras jon le belole.

Pl Mik az elso benyomások? ;) Ennyi nem kell tulragozni de a legjobb ha ket nap után meg rola kerdezgetsz aztán ahogy fokozatosan megismer meglesz a valaszod

2020. nov. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Sose szeretem, ha azt kérdezik, hogy mit gondolok valakiről. Amit fontosnak gondolok, azt elmondom magamtól.
2020. nov. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van.


Nekem sok ismerősöm teljesen más képet mutat Facebookon, mint amilyen.

Van, aki jobbnak próbálja beállítani az életét, és olyan is, akit aranyosnak gondoltam élőben... Aztán elolvastam, miket tud kommentálni.

2020. nov. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem is nyomasztó.
2020. nov. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Nem, nem kiábrándító. Ha bejössz neki, akkor ez a kérdés tök alap, szépen elbeszélgettek róla és nem befolyásol semmit. Ha nem jössz be igazán neki, akkor csak úgyis talonban tartott egónövelő vagy, ezért természetes, hogy próbál kibújni a kérdés alól.

Több lánytól is kérdeztem már hasonlót. Akinek bejöttem, az korrektül válaszolt. A többiekről kiderült, hogy úgysem akartak semmi komolyat.


Az itteni "női" válaszokra meg ne alapozz. Frusztrációval teli, mindenen problémázó nők írják őket. Részükről már az is probléma, hogy pénisz van a lábad között.

2020. nov. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
2 nap után, chaten történő beszélgetés mellett max pár fotó alapján szerintem senki se tudja még ezt eldönteni, szóval szerintem igaza van a csajszinak.
2020. nov. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!