Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Hányasra értékelitek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Hányasra értékelitek a saját külsőtöket tízes skálán?

Figyelt kérdés

2020. nov. 18. 19:07
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/81 anonim ***** válasza:
89%
Én is 8-at írtam, bár a latinos nők kedvelőinek biztos nem jövök be, de ez nem is zavar. Magas vagyok, vékony, természetes hosszú szőke a hajam, és messze nem ronda az arcom.
2020. nov. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/81 anonim ***** válasza:
* 30-ból 25
2020. nov. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/81 anonim ***** válasza:
87%

Okés, én ezt úgy értelmeztem, hogy a saját korosztályomban. Elmúltam negyven. Heti három fitness és normális étkezés. Nincsenek káros szokásaim,a bőröm szép, a fogaim fehérek. Sokat mosolygok és a pasik szerint őzike szemem van és nőies vagyok. Én hatost adtam magamnak. Mert a korosztályomban sok az elhízott vagy éppen öregesen öltöző, viselkedő nő. Akik simán felturbózhatnák magukat, de nem teszik. Mert az élet nehéz és sokan belefáradtak már mostanra.

Én megértem őket, én is voltam ilyen állapotban pár éve. Mindenesetre a korosztályomban szerintem teljesen reális egy hatos. Még ha nem is hiszek a számozásban, mert egy baromság.

2020. nov. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/81 anonim ***** válasza:
25%

21-es.


Hogy lehetsz 8-as külsőre, ha a saját arcodról csak annyi a véleményed, hogy "messze nem ronda"?

2020. nov. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/81 anonim ***** válasza:
94%

Tükörben fényévekkel jobbnak látom magam mint képen vagy videón.

Utóbbinál az összes önbizalmam megsemmisül, és felteszem magamban a kérdést, hogy tényleg így nézek ki?


Egy tízes skálán nagy jóindulattal is 3-at adnék magamnak.

Újjá kéne születnem, hogy úgy lássam magam, ahogy szeretném.

2020. nov. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/81 anonim ***** válasza:
95%
Fuj de undorító a pasi hozzáállás. Már attól befostok, ha egy nő önbizalma nincs a béka segge alatt és jobban tudjátok, ki hogy néz ki. Sokan használják ezt az oldalt, a szép lányok (és jóképű férfiak) nem egy piramis csúcsát képezik, hogy felfelé szigorúan monoton csöggen a szám. A haraggörbe jobban passzol ide. Semmi irracionális nincs abban, hogy valóban jó külsejű emberek szavazzanak, az viszont csak a rosszindulatú képzelőerőtök eredménye, hogy látatlanban is próbáljátok mocskolni a szavazókat.
2020. nov. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/81 anonim ***** válasza:
88%
#24: úgy te nagyokos, hogy finoman fejeztem ki magam 😅
2020. nov. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/81 anonim ***** válasza:
90%
Miért ne lehetne valaki a felső 50%-ban? Én azt tapasztaltam, hogy népszerű vagyok a férfiaknál. Van párom is, szóval nem csak egy éjszakás esetbe tartozom. 7-et adtam magamnak, mert úgy érzem, hogy ez igaz és mások is ezt szokták rám mondani. :)
2020. nov. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/81 anonim ***** válasza:
18%
Mennyi öntelt múmia aki átlag felettinek haluzza magát LOL
2020. nov. 19. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/81 anonim ***** válasza:
88%
29-es, mennyi tudományos fejlődés! Baszki, itt mindenki a gép mögé lát.. ezt szerintem védesd le, mert ez egy csoda. :D A vezetők is imádni fogják, sőt, az online oktatásban is aranyat fog érni. :P
2020. nov. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!