Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért mindig a kérdés feltevőjé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért mindig a kérdés feltevőjét támadják, mért mindig ő a hibás?

Figyelt kérdés
Ha egy olyan férfival van a nő, aki nem foglalkozik vele, akkor ő van támadva, hogy mért ilyen hülye, mért nem hagyja ott. Ha fordítva, ő nem foglalkozik a férfival, a férfi meg mindent megtesz, nyomul ezerrel, akkor is ő a hülye, mert minek szivatja a férfit. Ha a férfi megbántja a nőt, akkor is ő a hülye, mert biztos olyat csinált, hogy megérdemelte. És még sorolhatnám. Ez ilyen frusztráció, és annak adja ki a válaszoló, aki épp szembe jön?
2020. nov. 19. 09:32
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
erre a válasz: nem. (de gondolom, ezt te is tudod)
2020. nov. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Nem, én azt gondolom, hogy ha valaki hülyének tartja a kérdezőt, akkor nem reagál semmit, max ha ő maga is hülye.
2020. nov. 19. 10:12
 13/28 anonim ***** válasza:
Akkor nem válaszolok neked. :)
2020. nov. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

eléggé óvodás ez a szint.

amúgy minek tettél fel, ha ilyen határozott meggyőződésed van?

2020. nov. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
*minek tettél fel kérdést?
2020. nov. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Köszönjük....
2020. nov. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Nincsmit;) nem az itt hozzászólókra vonatkozik, ha nem lenne világos, hanem azokra, akik hülyének tartanak egy kérdést és mégis reagálnak.
2020. nov. 19. 10:26
 18/28 A kérdező kommentje:
Én úgy veszem észre, legalábbis, hogy a válaszolók sokszor frusztráltabbak és hülyébbek mint a kérdező. Úgy tesznek, mintha ők tökéletesek lennének. Közben koránt sem, és ez a frusztráció ömlik belőlük a kérdezőre. Ez szerintem elég gáz.
2020. nov. 19. 10:31
 19/28 anonim ***** válasza:
most már ideje lenne egy kis önkritikának is.
2020. nov. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Ezt mondom én is;) egyébként a lényeg: ha valaki hülyének tartja a kérdezőt, lépjen túl, keressen értelmes kérdést. Nehéz? Nem. Ha valaki tud segíteni és megérti a kérdezőt, nem tartja hülyének, csak az válaszoljon. Én ezt szeretném. A sok frusztrált ember fröcsögését olvasni nem tudom ki szereti. Szerintem senki.
2020. nov. 19. 10:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!