Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért mindig a kérdés feltevőjé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért mindig a kérdés feltevőjét támadják, mért mindig ő a hibás?

Figyelt kérdés
Ha egy olyan férfival van a nő, aki nem foglalkozik vele, akkor ő van támadva, hogy mért ilyen hülye, mért nem hagyja ott. Ha fordítva, ő nem foglalkozik a férfival, a férfi meg mindent megtesz, nyomul ezerrel, akkor is ő a hülye, mert minek szivatja a férfit. Ha a férfi megbántja a nőt, akkor is ő a hülye, mert biztos olyat csinált, hogy megérdemelte. És még sorolhatnám. Ez ilyen frusztráció, és annak adja ki a válaszoló, aki épp szembe jön?
2020. nov. 19. 09:32
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Mások felett a legkönnyebb pálcát törni.


Aki benne van egy rossz kapcsolatban, annak általában nincs rálátása, míg egy külső szemlélőnek van.

2020. nov. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Az biztos, de az a stílus, amivel elküldik a fenébe a kérdezőt, az elég primitív szokott lenni. Mi értelme? Vagy ez itt a színvonal? Csak nem.
2020. nov. 19. 11:45
 23/28 anonim ***** válasza:

22-re:

Ez azt mutatja, hogy őket indulatba hozza ez a kérdés. Miért? Valószínűleg azért, mert hasonló megoldatlan problémák vannak az ő életükben is, és tkp saját magukra dühösek, hogy ők sem merték/tudták meglépni azt, amire másokat biztatnak.

Tudod, van az a mondás, hogy a kibicnek semmi se drága.

2020. nov. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Így van 23as, teljesen egyetértek.
2020. nov. 19. 12:54
 25/28 A kérdező kommentje:
Azt próbálom elérni, hogy nézzenek már magukba, és hagyják abba ezt a fröcsögést amit csinálnak, mert ez olvasni is rossz, és kérdést se lehet feltenni mert rengeteg frusztrált válasz érkezik. Hátha 1-2 most felfogja ezt, és visszavesz.
2020. nov. 19. 12:57
 26/28 anonim ***** válasza:
Vannak olyan kérdések, amiknél egyértelmű, hogy a kérdező nem túl okos, vagy hogy nem tiszteli magát, nem látja az egyértelmű választ. Persze azért ilyen esetben igyekszem nem éreztetni vele, hogy hülye, kiv. ha nagyon beképzelt is mellé, annál nálam nyílik a bicska rendesen. De azért pl. olyan esetekben, amikor többször megverik, megcsalják, és az a kérdése, hogy mit csináljon, meg "de hát cejetem", nehéz nem úgy válaszolni, hogy "komolyan nem látod, hogy nem szereted, és lépned kéne?".
2020. nov. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
Nyilván, én nem is ezekről beszélek, hanem amikor normálisan tesznek fel egy kérdést.
2020. nov. 19. 17:23
 28/28 anonim ***** válasza:

Persze, van amikor a kérdező földh..lye. Pl. megkérdezi, hogy ha első osztályban nem lehet buktatni (márpedig nem lehet), akkor ez azt jelenti, hogy korlátlanul hiányozhat a gyerek? Eleve a kérdés nevetségesen abszurd, de jönnek a válaszok sorra, hogy ha túl sokat hiányzik a gyerek, akkor nem kap bizonyítványt, tehát formálisan nem bukik, de újra kell járnia az első osztályt. Ő meg 15 válasz után újra ugyanonnan folytatja.

Na, akkor én is fogtam a fejem, de nem akartam indulatosan válaszolni, ezért csak annyit írtam, hogy ha ennyire erős problémái vannak az értő olvasással, azon nem tudunk segíteni. Szóval egy kicsit azért kijött, hogy mit gondolok róla, de nem voltam agresszív vele.

2020. nov. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!