Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van így elszállva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van így elszállva magától egy 64-65 kilós nő?

Figyelt kérdés
Ismerkedek egy nővel, bár neki párja van és azt gondolja, csak haverkodni akarok neten, állítása szerint semmit nem akar. Csak arcképet kaptam tőle, egész alakosat nem küldött. Viszont, 170 centis magassághoz 64 kiló körüli, és azt gondolja magáról, hogy vékony, férfiak tömegei csorgatják rá a nyálukat, a barátjának pedig az ő alkata az ideál. Kicsit céloztam, hogy ha tényleg az a célja és az énképe, hogy ő karcsú, fullos baba, akkor ez kicsit sok lesz, de állítása szerint ő edz és max. 1-2 kiló zsírfelesleg van rajta. Miért vannak ilyen nyilvánvalóan max. közepes nők is így elszállva?

2020. nov. 19. 10:05
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/74 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy ismerkedsz te. Ugyanaz a gyerek vagy aki mindennap feltesz egy ehhez hasonló kérdést csak mist gyártottál köré egy sztorit is.

Lefordítom a kérdést:

Miért vagyok ilyen lúzer, beképzelt lányok, brühühühü.

2020. nov. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/74 anonim ***** válasza:
100%
Kaphatunk Rólad képet? Vagy magadról már félsz kritikát fogadni? Csak alakítani tudsz?
2020. nov. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/74 anonim ***** válasza:
96%
De neked miért fáj, hogy jó csajnak gondolja magát? Tegye, még akkor is ha neked nem tetszik. Másnak biztosan tetszik. Most komolyan, azért, mert te nem tartod annyira jó nőnek érezze magát szarul, vagy mi? :D
2020. nov. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/74 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy ismerkedsz te. Ugyanaz a gyerek vagy aki mindennap feltesz egy ehhez hasonló kérdést csak mist gyártottál köré egy sztorit is.


Lefordítom a kérdést:


Miért vagyok ilyen lúzer, beképzelt lányok, brühühühü.

2020. nov. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/74 anonim ***** válasza:
100%
Brühühü 😭😭😭😭
2020. nov. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/74 A kérdező kommentje:

Rikácsolás közben egy kérdésre válaszoljatok:

Szerintetek ezzel az aránnyal lehet valaki az a tipikus, S-es méretű, mindenhonnan kitűnő jó nő?

2020. nov. 19. 10:23
 17/74 anonim ***** válasza:
96%

#10

Valószínűleg az a baja, hogy ő egy gebe, és kevesebb kiló fiú létére, mint a szobanforgó nő.

A férfiak alapból kevésbé zsírosodnak, mint a nők, ez tény.

És ő azt hiszi, attól, hogy vékony, büszke lehet magára, itt a saját önképével és egojaval van probléma.

Ha te is edzenél és megpróbálnál némi izmot pakolni magadra "kedves" kérdező, talán nem lennének ilyen jellegű problémáid. :)

2020. nov. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/74 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem érdekel milyen a csaj mérete. Tègy megy a nőnek egy szívességet, ne beszélj vele zöbbet!
2020. nov. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/74 anonim ***** válasza:
97%
Kb. hasonlóak az arányaim, és S méretet hordok. Mi a kérdés?
2020. nov. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/74 anonim ***** válasza:
17%

Mivel 170 centi, alapból nem lehet S-es méret, ez a magasságot jelöli, nem a teltséget, te agyoniskolázott.

A 170 centi már L-es méret.

2020. nov. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!