Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van így elszállva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van így elszállva magától egy 64-65 kilós nő?

Figyelt kérdés
Ismerkedek egy nővel, bár neki párja van és azt gondolja, csak haverkodni akarok neten, állítása szerint semmit nem akar. Csak arcképet kaptam tőle, egész alakosat nem küldött. Viszont, 170 centis magassághoz 64 kiló körüli, és azt gondolja magáról, hogy vékony, férfiak tömegei csorgatják rá a nyálukat, a barátjának pedig az ő alkata az ideál. Kicsit céloztam, hogy ha tényleg az a célja és az énképe, hogy ő karcsú, fullos baba, akkor ez kicsit sok lesz, de állítása szerint ő edz és max. 1-2 kiló zsírfelesleg van rajta. Miért vannak ilyen nyilvánvalóan max. közepes nők is így elszállva?

2020. nov. 19. 10:05
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/74 anonim ***** válasza:
89%
Kérdésre válasz: Én 167 cm vagyok, kb 58 kg, S-es méretet hordok legtöbbször, gatyából néha M-es kénylemesebb, de az meg lötyög rajtam. Szerintem jó testem van, a hasam lehetne picit laposabb, de amúgy szép, feszes vékony vagyok, viszont nem kifejezetten izmos. Ez alapján ha a csaj edz, és elég izmos, simán lehet vékony, S-es méret. Az izom nehéz, és 170 cm viszonylag magasnak is számít.
2020. nov. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/74 anonim ***** válasza:
83%

Hú, nálad vannak bajok fejben.

1. Nézegess egy BMI táblázatot.Magasságához a súlya normál.

2. Mivel a súlya normál, nincs rajta 1-2 kiló súlyfelesleg (főleg, ha edzett is). Ha ő mégis azt gondolja, akkor pont hogy nincs elszállva.

3. Mivel a súlya normál, csak ez alapján valóban sok pasi csorgathatja rá a nyálát, hiszen a férfiak nagy többségének pont nem a nagyon vékony, "deszka" lányok tetszenek.(Bocsi, ezektől a lányoktól, de ez tény. Ettől még van egy csomó pasi, akinek meg igen.)

4. Barátjának valószínűleg tényleg az ő alkata az ideál, lehet, azért van vele. Kivéve, ha olyan nyomorék, mint te, akinek mindegy, csak legyen nő.

5. De a lényeg: Neki van párja, neked meg ilyen hozzáállással soha nem lesz. Kövér se🤷

2020. nov. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/74 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem is sok. Nekem 169 cm-hez van 60 kg, de én TRX-re járok, szóval izmos is vagyok mellé. Ja, és S-es ruháim vannak felül, alul, mert combosabb vagyok M, de nem úgy néz ki, mintha kötözött sonka lennék.

Amúgy meg miért is ne lehetne egója, ha még te is fényezed neki? Inkább hagyd békén őt, ha ekkora gennyes féreg vagy valójában. Nem tudom, hogy nézel ki, de szörnyű lelked van, ha mások eltiprásából akarsz teret nyerni. Szánalmas.

2020. nov. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/74 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem ez a probléma, hanem az, hogy hogy képzeli, hogy nem akar vele dugni.
2020. nov. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/74 anonim ***** válasza:
0%

Ilyet sehol sem írt!


Az a baja, hogy a csaj miért hiszi magát vékonynak és miért gondolja, hogy csak 1-2 kiló zsír van rajta, mikor ilyenek az arányai.


Kérlek emeld ki a részt, ahol a kérdező arról panaszkodik, hogy a csajnak már rég alá kellett volna feküdnie!


Köszönöm, hogy jött egy olyan ember, aki tudja, hogy az izom növeli a ruhaméretet. Egyébként az ismerősöm vagy 75 kiló lehetett(anyához viszonyítva), de sosem mert ráállni a mérlegre(előttem), és váltig állította, hogy 58 kiló. Biztos, hogy nem, mert anyával azonos volt a mérete. Vannak ilyen nők.

2020. nov. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/74 A kérdező kommentje:
Akárhogy mosdatjátok, attól még enyhén túlsúlyos, és közben ráadásul undorítóan beszél a férfiakról, elmesélte, hogy legalább 100-at elutasított, na meg neki olyan férfi kellett, akire ránéz és wáó. Ha ilyen férfi lenne mellette, alapból nem beszélgetne idegenekkel a neten. Csak hogy az ilyen férfiaknak nem kell 65 kilós lány, aki felkap 5 kilót és már konkrétan kövér. Legjobb esetben is középszerű a lány, csak a média meg a sok puncsoló felhúzta az egóját. Fordított testképzavara van, ha vékonynak hiszi magát.
2020. nov. 19. 13:23
 47/74 anonim ***** válasza:
100%

Az az undorító beszéd a férfiakról, hogy már vagy 100at elutasított? Na kedves kérdező, te vagy a 101.

Az a te bajod, hogy nem téged akar. Akkor nem picsognál itt, hogy el van szállva magától. Tegyél fel te egy képet ide, hadd lássuk a csodát, aki szerint egy teljesen normál testalkatú nő el can szállva magától.

2020. nov. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/74 anonim ***** válasza:
91%

Dehogy túlsúlyos, csak nem anorexiás modellekből kéne kiindulni. XD

Egyébként is barátja van, mit akarnál tőle? Sőt, te minek kellenél neki bármire? Látszik, hogy mennyire nem bírod elviselni az elutasítást.

2020. nov. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/74 anonim ***** válasza:
10%

Én 173 centi vagyok, és volt kb. 1 év, amikor 65 kiló körül voltam, és bár kövér nem voltam, de egyáltalán nem voltam vékony sem... Megjegyezte a családom is, hogy kikerekedtem, a karom és a combom is elég vastag volt.

Most az utóbbi években 55-58 kiló körül vagyok, plusz sok edzés, és iszonyat sok bókot kapok, a barátom is odavan értem, végre tényleg szép tónusos, vékony alakom van.


Ettől függetlenül van olyan, hogy egy nőnek annyira jó a kisugárzása és a stílusa, hogy mindegy, hány kiló, vonzza a pasikat.

2020. nov. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/74 anonim ***** válasza:
99%

,, csak hogy az ilyen férfiaknak nem kell ilyen lány ".

Na képzeld el, mindenkinek egyéni a" wáó".

Hogy lehet, hogy akkor nekem van már 8 éve" wáó" párom 65 kg felettiként?

Ja, hogy neki meg én vagyok a wáó.

Barom.

Te kinézhetnél akárhogy, ilyen hozzáállással nem leszel wáó senkinek, csak az elutasítottak táborát fogod erősíteni továbbra is, aki anonim oldalon hirdeti nőgyűlöletét.

További szép napot kívánok.

2020. nov. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!