Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 29 éves férfi 22 éves nővel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

29 éves férfi 22 éves nővel, vagy 27 éves férfi 22 éves nővel?

Figyelt kérdés
Mindkét barátnőm 22 éves és mind a ketten idősebb férfival vannak együtt. Normális ez? Én 21 vagyok, de max 2-3 év pluszban ami nekem belefér. Vagy velem van a baj?
2020. nov. 19. 10:33
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

Sztm tökéletes ez a körkülömbség. Attól, hogy neked 2 3 év fér bele még miért nem lenne normális?

Én 28 vagyok, párom 35. Tökéletes.

N

2020. nov. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

5-7 év szerintem nem sok egyáltalán. Nyilván attól is függ, mennyire dedós az egyik fél a másikhoz képest. A párommal köztünk is 5 év van, 27 éves volt, mikor megismertem. Akkor végeztem az alapszakommal, külön éltem, dolgoztam, felnőtt voltam (és fiatal), eléggé passzolt az életvitelünk. Lehet, hogy ha valami anyuci kislánya lettem volna, soknak érezném. De azonos életszakaszbaj tartottunk, egy korosztálynak számítottunk, sok közös van bennünk.


10 évet viszont a magam esetében soknak tartanék már. Az már az a lélektani határ, ahol előjönnek a generációs (és biológiai) különbségek is szerintem. Legalábbis a nálam 10-essel vagy többel idősebb ismerőseimnél mindig azt éreztem, hogy nem szívesen élnék velük, bármennyire kedvelem őket barátként, mert egyszerűen nekem az a szakasz még messze van. Még másra vágyok, más a "sláger", más az energiaszintem, az életcélom, a felfogásom, más a napi rutinom annak ellenére, hogy a munka engem is korlátoz. Aztán vannak emberek, akiknek 10 év sem probléma.

2020. nov. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A szüleim közt is 7 év van. Apa 28, anya 21 volt, amikor összejöttek. Köszönik, jól megvannak 30 éve. Én magam sem vetek el hasonlót.


Ha neked ez nem jön be ám legyen, nem vagyunk egyformák. Velünk sincs baj, de veled sem. Kár hogy nem írtad le ez mitől fura vagy elkepzelhetetlen neked. Így nehezebb válaszolni.

2020. nov. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
18%
A szakirodalom szerint 7 év a fiú javára, ami még jól működik. Ennél több már ritkábban, kevesebb persze lehet.
2020. nov. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
40%
az is normális, hogy neked nem fér bele, és az is normális, hogy nekik meg ez a jó
2020. nov. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mindenkinek mások az igényei, most azért mert pont a két barátnőd idősebb pasikra bukik, attól még nem mindenkinek tetszik ugyanez.

Teljesen normális a te álláspontod és az övék is. Csinálja mindenki azt, ami neki jó és ne szóljon bele a másik életébe.

2020. nov. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen korban azért már nem annyira gáz ennyi korkülönbség. De az sem gáz, ha neked ez nem fér bele.
2020. nov. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!