Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Melyiket választanátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Melyiket választanátok a két 28 éves férfi közül? Válasszátok ki. Mindkét férfi szimpatikus számotokra, volt már egy randitok, aztán kiderült ez a dolog.

Figyelt kérdés
2020. nov. 19. 11:08
A kérdező szavazást indított:
A: ez a férfi összesen 7 évet élt párkapcsolatban, 2 barátnője volt.
B: ennek a férfinak még nem volt barátnője. Már nem szűz, de sosem volt egy nagy csajozógép és nem voltak szexkapcsolatai.
39 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
B. 22/l
2020. nov. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Akkor szavazz, mert nagyon ki fog kapni a B a szavazásban, kellenek neki a pontok. :D
2020. nov. 19. 11:11
 3/10 anonim ***** válasza:
73%

A. Valószínűleg érti, milyen egy kapcsolat, mit kell beletenni, hogyan kell megküzdeni a problémákkal, mert nem csak pár hónap volt. 2 ex teljesen rendben van, ha már kb feldolgozta a szakítást, nem álmodozik róluk.

B vajon akkor hogy vesztette el a szüzességét, ha nem kapcsolatban? Számomra az a szimpatikus, ha kapcsolatban vokt az első, mert akkor valószínűleg jobban odafigyel a nőre, nem kielégülési eszköznek tekinti.


Ezek csak következtetések, a konkrét történet változtathat, de 90+%, hogy A

2020. nov. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%
Én emberi tulajdonságok alapján választok nem az alapján h hány kapcsolata volt korábban.. velem tud-e együttműködni, illünk-e. Ez igy marhára felszines, nem szavaztam.
2020. nov. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz, mert a párom pont a kettő közötti. Barátnője nem volt, szexkapcsolata, egyéjszakása viszont sok. Ez nekem így pont jó. Nem kell exekkel versenyeznem, de nem is kell attól félnem, hogy majd mellettem jön rá, hogy még nem élt eleget.

Inkább a B-t választanám amúgy (szavaztam is), mert a másiknak két elég hosszú parkapcsolata is volt, ez nekem nagyon új terep lenne. Nem akarnék az exek árnyékában élni, meg az is érdekes kérdés, hogy miért ért véget az a két kapcsolat, ami már ilyen viszonylag sok ideig tartott. PErsze nyilván minden eset egyedi, meg helyzetfüggő, egyik sem kizáró ok. De ennyi infó alapján inkább a B.

2020. nov. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Akinek 28 éves korára 2barátnővel volt 7 évnyi kapcsolata, az szintén nem egy pinabubus típus, lehet rá építeni, megtanult kapcsolatban lenni, teljesen rendben van.



Akinek 28 éves korára két "nem szexkapcsolat" dugás jött össze, az 99%, hogy még szűz, csak kamuzik.



Háát... marha nehéz döntés... jah, nem :D

2020. nov. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#6: vagy prostinál volt

#4 nem teljesen felszínes, mert egy randi alapján annyira mélyen még nem ismered és ezek a dolgok nyomot hagynak a személyiségében, gondolkodásában. Az élettapasztalata. De tény, hogy önmagában egy jól működő kapcsolatban ahol rendben vannak a dolgok, nekem sem számít a múlt. Itt viszont még ismerkedés zajlik, és ez is egy új infó a másikról, ami árnyalhatja, új oldalt mutathat meg. Ezért írtam, hogy a teljes sztorival együtt értelmezhető igazán, de esélyek így is vannak erre vagy arra. Egy meglévő kapcsolatot nem befolyásol, mert ott már láttuk egymás minden oldalát. Itt próbáljuk felfedezni, és sokat elárulnak ezek róla, valószínű, hogy a való életben ki is derülne az ismerkedés folyamán a múltjának a feltételezett hátránya/előnye. Ezért itt még valid feltételezni, mert nem ismerem. De persze ha eddig minden jól megy, egyik sem kizáró ok, csak levezettem, melyik esetén mire gondolok, hol lehet probléma. Aztán kiderül, igazam van-e.

#5: na hát én is így voltam a barátommal, örültem is, hogy nincsenek el nem engedett exek, de zavart is, hogy hozzászokott a könnyen megkapható lányokhoz a szexkapcsolatok miatt. És végső soron ez okozott gondot, mégse élte ki még magát, illetve nem értette, hogy hiába tesz többet a kapcsolatba, mint egy laza esetén, egy párkapcsolat több odaadásról, elköteleződésről szól. (És nem, egyáltalán nem vagyok féltékeny, se korlátozó.) Ezért gondolom azt a saját tapasztalatom alapján, hogy jobb egy olyan pasi, akinek volt már barátnője, vagy legalábbis nem kapcsolat nélküli szexen szocializálódott. Persze lehet, az én esetem volt a kivétel, vagy épp a tiéd. Szívből örülök, hogy nektek jól működik!

2020. nov. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7: 100%, hogy nem volt prostinál. Másik kérdésben tagadta
2020. nov. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jah, és mellesleg ha 16-28 éves kora között 2x ment el prostihoz az elég sokat elmond a libidójáról :)
2020. nov. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az A verzió szimpatikusabb. Én monogám típus, kapcsolatpárti nő vagyok... ha lehet olyat választani, akinél esélyes, hogy nem volt egyéjszakása, akkor azt választom. Illetve valószínűleg könnyebben menne a dolog egy olyan emberrel, akinek szintén van párkapcsolati téren tapasztalata, valószínűleg élt már együtt mással, tudja, mit akar, miből hajlandó és miből nem hajlandó engedni stb.
2020. nov. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!