Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Mégis mi tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mégis mi tetszik nektek az ilyen tipikus 165 cm és 45 kilós típusú nőkben?

Figyelt kérdés
Szerintem egyáltalán nem egészséges.

2020. nov. 19. 13:10
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
84%

"az ilyeneknek általában nem rendelkeznek teltidomokkal, "

A pasik többségének nem tetszenek a telt idomok egyáltalán.

2020. nov. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem meg az nem egészséges, mikor 30-as BMI-vel megáldott nők bizonygatják, hogy ők mennyire fittek, és "csak a kutyák játszanak csontokkal".
2020. nov. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
82%

20-as, ezek a fajta zörgő csontú nők lesznek a legszebb nők szülés után. Mert végre rájuk megy 7-8 kg plusz és még mellük is lesz.

168 cm-hez voltam 43-45 kg, hát nekem magamnak se tetszettem, de a pasik se utánam loholtak lógó nyelvvel. Nulla mellem volt, a lábam pipaszár, a combom szétállt. Nem direkt fogyóztam, egyszerűen képtelen voltam hízni. Terhesen feljött 18 kg és még úgy se voltam dagadt. Nagyon szép voltam terhesen egyébként, kivéve a szülés környékén, amikor már vizesedtem. Szülés után közvetlen voltam kb. 58 kg a 168 cm-hez, életemben nem voltam még olyan gyönyörű. A melleim megnőttek a szoptatás miatt, a hajam nagyon dús lett és még szülés után egy évig ilyen volt. Aztán sajnos elkezdett hullani erősen. A kg-ok is leolvadtak, sajnos a baba mellett nehéz volt rendszeresen ennem. Lementem 50 kg-ra. De még így is emberibb formám maradt szülés után, mint amikor 45 kg voltam. Arról nem szólva, hogy a mellem is megmaradt. Fokozatosan hagytam el a szoptatást, így nem lett lógó zacskó. 6 évvel a szülés után, 42 éves koromra vagyok 168 cm, 53-54 kg. Állandóan bókolnak a férfiak, akik korábban észre sem vettek.

Mondjuk azt hiszem, jobban jártam volna, ha fiatalabb koromban néztem volna ki így.

2020. nov. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
100%

"Mondjuk azt hiszem, jobban jártam volna, ha fiatalabb koromban néztem volna ki így."

Igen. Örülhetsz, hogy volt olyan szerencséd, hogy így is "elkeltél". Nekem nem volt. 170 cm vagyok, 47-48 kg, 29 múltam, 6,5 éve full egyedül, levegőnek nézve, lesz*rva, de előtte sem nagyon kellettem. A férfiaknak baromira nem jön be ez az alkat, nekem sincs mellem, fenekem, combom, semmim, csak a csont és a bőr szó szerint, a hajam is pocsék szerkezetű.

2020. nov. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
75%

#34 Szerintem nem a külsőd miatt nem kellessz senkinek, talán a hozzáállásban van a hiba. Nem tudom, azért az utcán látni olyan nagyon nem vonzó embereket a párjukkal, akiknek mégis összejött.

Ha nem ez a mentalitás sütne belőled, hogy utálod magad, akkor hidd el lenne eredménye.

2020. nov. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
84%

34-es, 29 voltam, amikor elkeltem. Amúgy előtte volt egy kapcsolatom, de nem szerelemből. 29 évesen még az is összejött, de azt mindig és éreztem, hogy nem én vagyok a párom álmai nője. Szóval leginkább én voltam szerelmes, ő meg élvezte ennek az előnyeit. 10 év után mást mond, de nem igaz, ezer jele volt elég hamar annak, hogy nem volt szerelmes belém.

Azt azért aláírom, hogy ezzel a külsővel képtelen voltam elhinni, hogy bármelyik férfi belémszerethet, így 19 éves koromban konkrétan ellöktem magamtól életem nagy szerelmét, amikor megpróbált közeledni. De az az igazság, hogy úgy közeledett, hogy egyet előre kettőt hátra, szóval utólag is azt gondolom, jobb, hogy nem adtam neki esélyt. De az is lehet, hogy belém tudott volna szeretni, később azért visszahallottam ezt-azt, hogy eléggé megviselte őt egy lány, aki annyira rideg volt vele, hogy biztos volt benne, hogy semmi esélye nincs nála. Én voltam az a lány, ezt tudom, de más okból se működött volna. Viszont az egyik fő ok, amiért ellöktem, tényleg az volt, hogy nem volt semmi mellem és visszataszítónak láttam magam.

Szóval azért abban is lehet valami, hogy az önutálat miatt is alakulhat ilyen rosszul az egész. Egy fülig érő szájú, ragyogó mosolyú nőre biztos, hogy tapadnak a férfiak, akár zörögnek a csontjai, akár erősen túlsúlyos.

2020. nov. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
47%
Én ebben a hozzáállás("önutálat")-dologban nem látok túl sok realitást... Nekem nem is volt kit ellöknöm magamtól. Ha nagy ritkán szóba is állt velem valaki, az valami rémes fazon volt, aki senkinek nem kellett - és nem a külseje miatt! - vagy a kissé aberrált, bárkit, aki él és mozog, megdug kategória. Normális, épkézláb férfinak ilyen nő nem kell, akárhogy is vigyorog. Megjegyzem: az én arcomat pl. még tovább csúfítja a mosoly, ilyen is van. Nagyon erősen koncentrálnom kell egy teljesen semleges, se nem mosolygó, se nem szomorkás arckifejezés fenntartására, ha nem akarok még taszítóbb lenni.
2020. nov. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
100%

34. Szerintem meg tutira jól nézel ki, a paramétereid ideálisak a számomra. Mint láthatod, mindenki tetszik valakinek. Bár ami igaz az igaz, még nem láttalak, de így is kapsz egy elismerő kommentet. Egyébként nem akarok ismerkedni, ne érts félre! :)


Nálunk a családban is mindenki ilyen adottságú a nők között, nekem ez a megszokott női ideál. 165/60 nekem már túl sok, de ezt se vegye magára senki!

2020. nov. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlen nem ilyen a kérdező alakja, lehet pont ezért kérdezte, esetleg ,hogy mindenki oda van érte, csak ez senkinek nem jut eszébe.

Volt már ilyen vékony párom 160 cm 38 kiló( nála egészséges volt szerinte ,hogy 2 hétig hasmenése van), de semmi cici nem volt.

volt 175cm es 75kg os barát barátnőm aki egyáltalán nem volt vastag.

Én kimondottan a dundi duci, alkatot szeretem már jó ideje olyan 10-12 éve.

Lehet szép mutatós számomra is egy ilyen 165 cm és 45 kilós lány ,de nekem nem tetszik.

38f

2020. nov. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
100%
Elárulok egy titkot: Nincs mérleg a szemüvegemben, így nem tudom, ki miért tetszik meg.
2020. nov. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!