Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Mégis mi tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mégis mi tetszik nektek az ilyen tipikus 165 cm és 45 kilós típusú nőkben?

Figyelt kérdés
Szerintem egyáltalán nem egészséges.

2020. nov. 19. 13:10
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
Nekem annyira nem tetszik, elég furám mutatnék a 192 centis magasságommal egy 160-165 centis nő mellett. Természetesen vannak köztük is szépek és csinosak, de nekem nagyon kényelmetlen lenne ennyire alacsony nővel járni.
2020. nov. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
100%

Jelentem egészséges vagyok.

Genetika, nem tudok hízni pedig szeretnék, nagyanyám, anyukám se ment soha 50 kg fölé 50 éves koruk előtt.

Nekünk sovány nőknek is ugyanolyan rosszul esnek a "kutyák játszanak csontokkal" és hasonló beszólások, mint a kövér nőknek a "bálna".

Jó lenne, ha az emberek végre nem másokat bántanának a saját önértékelési problémáik miatt, olyan dolgok kapcsán amikről az illető lehet nem is tehet, vagy igyekszik változtatni rajta.

(az eddigi válaszokat nem olvastam el)

2020. nov. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
100%
42. A "kutyák játszanak csontokkal" beszolás ugyanolyan, mint a "pénz nem boldogít". Akinek rendben van az élete, azt piszkosul nem érdekli hogy kinek milyen az ízlése! Még itt a gyk-n sem. Csak itt is azok az emberek verődnek össze, akinek kimondva, kimondatlanul valami hiányzik, vagy nincs megbékélve önmagával vagy a világgal.
2020. nov. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!