Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha van egy ilyen kategória,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van egy ilyen kategória, hogy "felnőtt párkapcsolatok", akkor az emberek mért vannak felháborodva, ha kérdéseket írnak oda?

Figyelt kérdés
Mindenki sír, hogy milyen kérdések vannak itt. Emberek! Ez a kategória ilyen kérdéseket fog szülni! Mi a gond ezzel? Akinek gyenge az idegrendszere, az olvassa a számítástechnika kategóriát, ott biztos nem fog párkapcsolati problémákkal szembesülni. Érthetetlen számomra mikor kiakadnak egyesek a kérdéseken.
2020. nov. 21. 11:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
76%
Ha megnézel egy külföldi fórumot, minden topicban vannak értelmes és használható, intelligens válaszok. Itt meg a többség a saját frusztrációját képes csak manifesztálni. Jól megmutatja a magyar társadalmi érettséget...
2020. nov. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Igen így van. Nem kéne ezzel foglalkoznom, de úgy vagyok vele, hátha egy két embernek felnyílik a szeme, hogy ővele van a baj, nem a kérdezővel/kérdésekkel.
2020. nov. 21. 11:47
 3/19 anonim ***** válasza:
76%
Ha ide valaki kiír egy kérdést, akkor azzal vállalja azt, hogy kap hideget-meleget és bármilyen véleményre fel kell készülnie. Ha erre nem képes, akkor ne idegenektől kérjen tanácsot. Ha önigazolásért jött és nem valós tanácsért, akkor így járt, általában csak ezek szoktak kiakadni ha nem azt olvassák amit hallani akartak, ezeket meg annyira nem kell sajnálni szerintem.
2020. nov. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nem nem. Rengeteg frusztrált idióta van itt. Csak fröcsögni tudnak, a saját szar életük ihelti amit idehánynak. Én őrájuk gondolok, nem azokra akik intelligensen negatív dolgot írnak. Gondolom tudsz különbséget tenni te is ezek közt?
2020. nov. 21. 11:55
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Írnál példákat? Mert én így most nem teljesen értem kikre gondolsz. Személyszerint én azokat a kérdéseket nem szeretem, amik valójában nem kérdések, hanem csak panaszkodás.
2020. nov. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
91%
A kérdezőnek igaza van. Mondok példát. A legtöbb megcsalásos kérdés alatt az hatalmas "tanács", hogy véres szájjal k@#váznak egyesek. 0 hozzá tett értékkel beírnak egy minősítést és erre mondod te hogy fogadjon el minden jó szándékú tanácsot aki kérdést tesz fel.
2020. nov. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Most nem találom a konkrét kérdést, de volt egy nő, aki beleszeretett a ferfiba, akivel csak szexkapcsolata volt, elmondta neki, de a férfi hirtelen nem nagyon tudott rá reagálni, ebben kért tanácsot, hogy mi lehet ilyenkor a férfiben. Na, elkezdett ömelni a szar, mindenféle utolsó ringyónak elmondták, rengetegen írtak neki, és 80% kurvázott, ringyózott, stb.
2020. nov. 21. 12:12
 8/19 anonim ***** válasza:
A probléma inkább van a kérdéseket félóránként puffogtató személyekkel, akik ugyanazt kérdezik meg újra és újra, rosszabb esetben csak a saját szórakoztatásukra kamukérdésekkel bombázzák az oldalt.
2020. nov. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
68%
#7 Abszolút egyetértek. Sokan nem segíteni járnak ide, hanem feszültséget levezetni és a kommentek is ezt tükrözik. Azt hiszi ha beírja, hogy ilyen meg olyan ku#@a akkor ő attól egy kicsit is jobb ember lesz.
2020. nov. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Így van. Olyan jó lenne, ha elszégyellnék magukat azok, akik ilyen alpári stílusban szoktak írni, mert azt az 1-2 értelmes és hasznos választ nagyon nehéz így kiszemezgetni, ennyi szemét közt.
2020. nov. 21. 12:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!