Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Alkalmi kapcsolatbol nálatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkalmi kapcsolatbol nálatok lett szerelem? Mármint 2 oldali?

Figyelt kérdés

Elmondtam a pasinak, hogy érzéseim vannak iránta, magam is meglepődtem, mert alkalmi kapcsolat. Heti 1x találkozunk, kicsit beszélgetni is szoktunk aztán mindneki megy a dolgára. Telefonon is beszélünk többször, de ennyi. Az utóbbi időben talán kicsit többet, de igyis elég bizarr h bele szerettem..

Nem igazán tudott mit szólni ehhez, nagyon meglepte. Azóta nem keresett, írtam neki egy üzenetet de nem válaszolt.

Innentől egy jó darabig inkább nem is keresem, mert már az üzenet után is szánalmasnak éreztem magam.


Szerintetek buktam a dolgot?

(oké, elég valószínű, de mégis h lehet h ennyire nem reagált rá?)

Mondtam, hogy nyugodtan mondja el, ha neki ez csak szex, megértem és maradhatunk ebben a felállásban,nincs elvarasom felé, csak már nagyon nem bírtam magamban tartani.

Én vagyok a nő. Bár ez gondolom, hogy a válaszadók 99%-nak leesett..

Most kicsit nekem hagyom, hátha egyáltalán át gondolja, vagy mérlegelni tud.


2020. nov. 21. 17:14
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:

Annyit mondott, hogy ő ebben annyira még nincs benne, ezt nemtudom h értette, nem akartam már faggatni, igyis kétszer kellett megkérjem, hogy mégis valamit szóljon hozzá, hogy tudjam mégis mit várjak, vagy egyáltalán várjak -e valamit a dologtól, vagy ez ennyi.

Nem volt tisztázva a legelején h ez csak szex,bár elég egyértelmű volt. Főleg az elején, most egy hónapja kezdtünk többet beszélgetni, mélyebben. És azt sugallta ilyenkor hogy mégis többre tart mint egy strigulát

2020. nov. 21. 17:16
 2/21 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem ez egyertelmu valasz volt a reszerol. O csak szexet akar toled, nem tobbet. Igen elofordult, hogy szexkapcsolatbol tobb lett de ugy gondolom hogy a te esetedben ez egyoldali.
2020. nov. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
65%
Soha nem volt erre még példa az én esetemben. Ne is reménykedj szerintem, és máskor ne menj bele ilyen kapcsolatokba..
2020. nov. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Nem fogok, ezt már ma reggel megfogadtam magamnak. Nem nekem való.
2020. nov. 21. 17:31
 5/21 anonim ***** válasza:
19%
Hiába írod ki többször is ezt az esetet, attól nem fog többre tartani, mint egy ingyen szeretőt. Nála egyértelmű volt a szándéka, hogy mit akar tőled, ez nem is változott továbbra sem. Csak annyival lett másabb a helyzet, hogy most hogy bevallottad neki hogy te beleszerettél így el kezdett leépíteni, és majd csak akkor fog jelentkezni talán, amikor dughatnékja lesz, mivel már tisztába van vele, hogy egy csettintésre is ugrassz neki, mivel te szerelmes vagy belé. Ám ő továbbra is csak egy tartalékos olcsó ingyen lyuknak tart. Ennyi. Felteheted továbbra is többször ezt a kérdést, de attól nem fog változni az érzése irányodba sohasem.
2020. nov. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

#5

Bár a kommented valóságtartalmával teljes mértékben egyetértek, a stílus lehetne emberibb. Ez itt nem egy Csernus só és fölösleges a másik fejét belenyomkodni a moslékosvödörbe, megérti kulturált formában is.

2020. nov. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
20%

6!


Ilyen maga az egész stílusom. Lehet nyers, de legalább vállalom magam. Nem tehetek róla, ilyen vagyok. Akinek nem tetszik, annak nem tetszik. Ennyi. Nem fogom magam megjátszani, hogy finomabb legyek. Az már nem én lennék.

2020. nov. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
A stílusod mindegy, mert nem segítettél.
2020. nov. 21. 18:39
 9/21 anonim ***** válasza:
0%
Egyébként még finoman is fogalmaztam. Lehettem volna vulgárisabb is.
2020. nov. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Kívánom h egyszer legyél reménytelenül szerelmes, élj bizonytalanságban és aztán alázzanak is így meg, mint Te engem..
2020. nov. 21. 18:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!