Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy ronda / átlagos fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ronda / átlagos fiú nagyjából hány kedvelést kap az online társkereső oldalakon pl Tinder, badoo?

Figyelt kérdés
Azért őket is szokták "jobbra húzni" a nők? Az a furcsa hogy én is ebbe a kategóriába sorolom magam, de összejött kb 50-60 kedvelés pár hét alatt. A vonzóbb férfiaknak több száz vagy akár ezer is összejöhet ennyi idő alatt?
2020. nov. 21. 19:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy 170 cm magas, huszonévesen erősen kopaszodó, szemüveges, megjelenésére és higiéniájára igénytelen, arcra átlagos vagy kicsit az alatti barátomnak pl fél év alatt lett 5 matche Tinderen.
2020. nov. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A match-ek száma nem minden esetben mond sokat, mivel az attól is függ hogy te hány embert kedvelsz / kedveled-e azokat akik téged kedveltek. Például lehet hogy valakit 200an kedvelnek de ő közülük csak 5 emberrel áll párba.
2020. nov. 21. 21:33
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy full átlag profillal egy héten összejöhet 5, max. 10 kedvelés. Ebből persze nem biztos, hogy lesz match is.

Az 50-60 kedveléssel szerintem átlag fölött vagy jóval.

2020. nov. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A legtöbb csak a képeken múlik. 100%-ig biztos vagyok benne, hogy van fent rólad több kép is és ezeken a képeken más fajta szituációkban vagy, nem csak a szobádban csináltál párat. Innentől kezdve pedig ha még a valóságban csúnyának is nézel ki, attól függetlenül jönni fognak a like-ok, főleg az elején, amikor még az algoritmus "kedvel" téged. Meg ne felejtsd el azt se, hogy egy kép sokat tud szépíteni rajtad, még egy filter nélkül is, filterrel pedig egy teljesen más embert is tud csinálni belőled.


Kérdésedre válaszolva, a legcsúnyább haveromnak, akinek egyetlen kvalitása, hogy 182cm, lett 4 hónap alatt huszon valahány like-ja. Képein se nézett ki egyébként jól, de ki volt írva a magassága, lehet az közre játszott ebben.

2020. nov. 23. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Egyetlen kép van fenn rólam ami ráadásul a lakásban készült.
2020. nov. 23. 07:00
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem pl Tinder goldom van (havi 5000 ft) és látom egy listában ki húz jobbra még mielőtt párba állnánk. Így tudom hányan húznak jobbra összesen, de párba csak azokkal állok akik tetszenek és 15 km-en belül laknak.
2020. nov. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!