Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy az erős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy az erős férfiak nagyon vonzanak (pl.fegyveres testületnél dolgozók), de egyben félek is tőlük, hogy bántanak? Hogy lehetne ezt leküzdeni?

Figyelt kérdés
2020. nov. 21. 20:56
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Amiért nem kértél engedélyt a kérdés feltevéséért, kényszerítő eszközt fogok alkalmazni, bilincs formájában. Jogában áll hallgatni, bármi amit mond, felhasználható Ön ellen a bíróságon.
2020. nov. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Ohh bárcsak megbüntetne engem egy rendvédelmi szerv :D
2020. nov. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kimégy este 8 után az utcára és megbüntet rendesen:)
2020. nov. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
:D nekem a négyfal között kellene egy büntetés
2020. nov. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én nem félek ettől, inkább remélem 😀😀
2020. nov. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#5

Mit remélsz?:)

2020. nov. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ki fogsz egy nyomozót, ha féltékeny lesz lenyomoz és mindent is kiderít, lenyomozza a telefonod, majd az illetőt haverokkal helyre teszi teljesen legálisan. Bennem lenne egy ilyen. Kapcsolatait kihasználva figyel, ha kételkedik vagy ha félt. Mondjuk ez rosszfiúkra is érvényes, szerintem ők is használják ilyenre az embereiket/ haverokat.
2020. nov. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
91%

Attól jobban "félj"

Hogy sokat leszel egyedül, ha ilyen párod van.


Attól nem egyenlő azzal hogy agresszív is legyen :)

2020. nov. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!