Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok ti mit szolnatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti mit szolnatok hozza, ha a baratotok jelentkezni akarna a valovilagba?

Figyelt kérdés
Baratom jelentkezni akar jovore, pedig mondtam neki, hogy nem szeretnem. Ti hogy reagalnatok ra?
2020. nov. 24. 19:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%
Kalap-kabát. Bár lehet azért, mert elvből nem járnék olyannal, aki egyáltalán nézi. Mondhatjátok, hogy sznob vagyok, de el se tudnám képzelni, hogy mi közös témánk lehet olyannal, aki ilyet néz.
2020. nov. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%
Nem járnék olyan fiúval aki ilyesmit néz.
2020. nov. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%

Randiztam egyszer egy csajjal. Intelligens volt, kedves, kicsit szürke kisegés, de pont az én esetem.


Aztán az egyik randin bemondta, hogy ő jelentkezett a VV-ba...


Egy (való) világ omlott össze bennem, úgy tűnt, hogy intelligens, de ezek szerint nem...



A randizásnak vége szakadt, de a látóteremben maradt. Azóta is gőzerővel épít magának sztárságot, most éppen futással kapcsolatos influencer/vlogger, amit tetéz, hogy kedves, aranyos csaj, de semmilyen téren nem az a celeb alapanyag, így inkább nevetséges.


Komolyan azt hinné az ember, hogy gúnyolódik csak, de sajnos nagyon nem

2020. nov. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%
Nem járnék ilyen fiúval. Akik bemennek ilyen műsorba, az tényleg legallja
2020. nov. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
71%
Az mi? A való világban élünk.
2020. nov. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%
Csalódnék benne, hogy ilyen műsorba, ilyen típusú emberek közé akarna menni.
2020. nov. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
76%
Addig lenne valószínűleg a barátom. Nem tartom magam olyan hű de sznobnak, de nekem ez a szánalmas celebkedés nem jön be.
2020. nov. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
29%
ott bent meg szétszexelné magát, amikor kijön meg visszasírná magát. Hát köszi, de nem.
2020. nov. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 peca1000 ***** válasza:
10%

Az asszony elválna tőlem, ha jelentkeznék, ezt mondta is.


Igen, szétszexelném az összes csajt, és élvezném a semmittevést :)


De a maximális korhatárt túlléptem :(

2020. nov. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
33%
Kuka!
2020. nov. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!