Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy nővel kb 4 másodpercig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nővel kb 4 másodpercig nézitek egymást amikor összenéztek, az jelent valamit? (Köszönőviszonyban vagytok csak)

Figyelt kérdés
2020. nov. 25. 17:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Legközelebb mosolyogjál rá, ha lesüti a szemét, ismételd meg, majd ha akkor is, menj oda.
2020. nov. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
~4 mp után a néz elkapja a fejet
2020. nov. 25. 17:59
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Igen, feleségül akar menni hozzád.
2020. nov. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
Az ég egy adta világon semmit!
2020. nov. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Amíg nem kapsz tőle levelet, addig semmit.
2020. nov. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Semmit sem. Én már 35 évesen tapasztaltabb vagyok, de ha az elmúlt években összeszámolom, hogy hány nő nézett hosszabb ideig (többször is, bármikor odanéztem félretérthetetlenül), és mikor odamentem, akkor lerázott, hogy van párja. Na ez több tucat. Szóval semmit sem jelent.
2020. nov. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Elbambult. Vagy fika volt az orrodban és azt nézte, mert nem hitte el azt, amit lát.
2020. nov. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azt, hogy nem sikerult eltalalni a kategoriat, ez a felnott parkapcsolatok.
2020. nov. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!