Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnál, rendelnél valamit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál, rendelnél valamit, nem lenne apród jattra, ezért kérnél a párodtól(200-300ft), majd azt hallanád vissza, hogy "ketten vettük"?

Figyelt kérdés
Nem egyszer fordult elő.

2020. nov. 26. 08:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
20%
Helyes! Itt minden csaj azt mondja, hogy felezni kell, sőt, mindent ő fizet, mert el tudja magát tartani.
2020. nov. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%

Hát végülis... nem?

Amúgy nem kötelező borravalót adni, probléma megoldva!

2020. nov. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
16%
Megérdemled, ha alfákkal jössz össze!
2020. nov. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%
Semmit nem kéne szólnom, mert nem lennék együtt ilyennel.
2020. nov. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%

#3

Legalabb ok jol neznek ki. Te meg rosszindulatu is vagy gondolom a nem jo kinezet mellett

2020. nov. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
59%
#5: Akkor költsd a pénzedet dzsigolókra, legalább növeled a GDP-t.
2020. nov. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
81%
Én nem akadnék ki ezen, mert tényleg ő is fizetett bele.
2020. nov. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
92%

#6

Szerencsére mar van egy jokepu nem incel parom.

2020. nov. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 BeefEater ***** válasza:
100%

Azt nem érteném, hogy miért nem fizettem ki előre, hogy ezzel ne kelljen foglalkozni.

Azt sem érteném, hogy 200 Ft miért számít.

2020. nov. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Kifizettem előre, néha előfordul, hogy nincs apróm jattra, ilyenkor kell 200ft, hogy azért tudjak adni valamit.


Azért zavar, mert így olyan, mintha kiadnék 20000ftot valamire, amibe adott 200 ftot, és a felét adta volna bele a "közösen vettük" szöveggel. Tiszta nevetséges, azt én vettem, ő meg adott 200ftot a futárra.


Elsőre elnéztem, de mikor megrendelek nagy értékben valamit, és visszahallom, hogy "xy mesélte, hogy vettetek egy dolgot".. Azért felmegy bennem a pumpa.


A legapróbb dologtól(ételrendelés, amire én hívom meg őt nőként!) a nagyobbakig(mikor én rendelek neten valamit) képes ezt benyögni, hogy finom ebédet rendeltünk!(én rendeltem), a nagyobb tárgyakig(ezt meg azt vettünk(én vettem, én néztem ki, én rendeltem meg, én fizettem ki).. fú, rettenetesen zavar.


Mondhatnád, hogy szóljak neki, szóltam, mire közölte, hogy ő is adott bele, meg akkor az nem közös? Vagy akkor ne hívjam meg enni.. Nevetséges, én szívesen használok vele sok dolgot, szívesen meghívom enni, ameddig el van ismerve, hogy meghívtam. Az én pénzem, az én ötletem, én teszek neki kedvezményt, aztán az érdemen osztozni kell. Köztünk is és másoknak is fontos tudnia szerintem, hogy ki mit fizetett.

2020. nov. 26. 13:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!