Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ha egy pasi 167cm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha egy pasi 167cm magas és emellé 58kg akkor nagyon vékonynak tartanátok?Ha igen akkor mennyit kéne izmosodnia?

Figyelt kérdés
Mondták már nekem egy párszor,hogy a magamfajta girnyók nem jönnek be a lányoknak és eddig tényleg nem is volt sok sikerem a lányoknál ezért közeljövőben szeretnék majd elkezdeni kondizni úgyhogy most arra vagyok kíváncsi, hogy naggyából mennyit kéne izmosodnom ahhoz, hogy jobban tetszek a lányoknak.

2020. nov. 26. 20:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen kérdésnél képet nem lehetne linkelni, hogy mégis milyen testalkatod van? 2 számból nem tudom megállapítani.

Ha abból indulok ki, hogy magasabb, de könnyebb vagyok nálad, akkor végülis annyira csak nem vagy vékony. Viszont nem is egy női testalkattal kéne összehasonlítani, de kép nélkül nem tudom máshogy.

2020. nov. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kérdező, magamhoz tudlak hasonlítni valamelyest. Én 164 cm és olyan 57 kg vagyok olyan 10% testzsírral. Ezekkel az adatokkal úgy érzem, hogy egy elég jó sportos alkatom van, volt és jelenleg is van barátnőm, tehát annyira nem rosszak ezek az adatok.
2020. nov. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%

Nem a sulyoddal van a gond, hanem a melysegeddel.


A konditol nem leszel magasabb.

2020. nov. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%
Nem rosszak? A húgom 162 cm és 58 kiló, kickboxol, és látszanak a bordái. Ez férfiban hogy nézhet ki?
2020. nov. 27. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
10 kilót pakolj magadra. Egy része lehet zsír is, de izmot is.
2020. nov. 27. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom 5-ös, a 3-as vagyok és komolyan mondtam amit írtam. Nem látszanak a bordáim, és egész jó izomzat van rám pakolva még is ennyi körül van a súlyom. Lehet csak jó genetika de teljesen egészséges a testalkatom nem vagyok sovány.
2020. nov. 27. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az egyik legjobb barátom 168 cm magas és 80 kg. Iszonyú kigyúrt.


Ja és ő sem így született, középiskola idején volt 50 kg körül is. Csak edzeni kezdett 20 éves korunk körül és most 5+ év alatt ide jutott. Az alacsonyabbaknak általában könnyebb kigyúrniuk magukat, mint egy 2 méteresnek.


Szóval szerintem ha tényleg izmos akarsz lenni (nem csak "sportos", szálkás), akkor hosszú távon lehet a 80 kg a cél, persze ez ilyen 3-4 év alatt.

2020. dec. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!