Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudnátok mondani átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok mondani átlagos férfiakat? Ki igazabbol az átlagos?

Figyelt kérdés

Az átlagos férfinek számit kinek szép a mosolya meg szép a szeme és jól van fésülve

Még persze igényesen öltözködőik és jó az ilata ez átlagosnak számít???

Vagy egy kicsit átlag

fölöttinek ,kicsit izmos nem hályas és nem is mondanám átlagos testalkatunak inkább az átlagnal izmosabb



2020. nov. 26. 20:42
 1/10 Noren1989 ***** válasza:
Igazàból magamat egy àtlagos, 10/4-10/5-ös faszinak tartom.
2020. nov. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
10/6 az is átlagosnak számít?
2020. nov. 26. 20:55
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az átlagos olyan, aki nem kimondottan ronda és igénytelen, de nem is egy Adonisz. Az, hogy kinek mi esik ebbe a kategóriába, már egyénfüggő. De nagyjából el tudod dönteni magadról szerintem, hogy melyikbe tartozol.
2020. nov. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Kinek mi az átlagos. Nekem Brad Pitt és Bradley Cooper például, nem tetszenek, de csúnyának sem tartom őket.

Nincs olyan, hogy valakire egyöntetűen mindenki azt mondaná, ő átlagos. Az átlagos kifejezés annyit tesz, hogy valaki az adott ember számára se nem szép, se nem csúnya, hanem közömbös.

2020. nov. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Noren1989 ***** válasza:
89%
Konkr3tan olyan vagyok, mint az argentin dog, bulldog, meg a Fiat Multipla. Sokan visszataszítónak tartanak, sokaknak meg tetszem 😅
2020. nov. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%

A Multipla maga a tokely, zsenialis:


[link]

2020. nov. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek többsége átlagos. Arra szokták mondani, aki nem csúnya, de nem is néz ki kimondottan jól, mondhatni semleges. Persze ez nem mindenkinek ugyanazt jelenti, ízlés kérdése ki kit tart átlagosnak.
2020. nov. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%

Nekem ezek atlagos pasik

[link]


[link]

2020. nov. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Most azokra amiket linkeltem mások szerint lehet jokeput is mondani. Nekem atlagosak.

Ugyanakkor meg egy Adam Driver aki nek egy szepseg jokepu

2020. nov. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
A fejemben az átlag magyar férfi kb úgy néz ki mint Gyulás Marton. De mint írták, kinek mi.
2020. nov. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!