Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek ismerkedésnél mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek ismerkedésnél mennyire számít hogy a férfinek ne legyen hitele?

Figyelt kérdés
2020. nov. 27. 17:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy, hogy milyen hitel!

Ha házat vásárolt és felújította, akkor az is más, mintha lenne 3 gyorskölcsöne 100-200ezerért, hogy legyen mit ennie, mert elcseszi a fizetését.

2020. nov. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Van ház

Felvan újjitva

nincs semmi hitel

2020. nov. 27. 17:51
 3/13 anonim ***** válasza:
94%

Ismertem egy palimadarat, aki az akkori 3 gyerekes baratnojenek vett fel tobb millio ft-os hitelt. Persze a baratnojebol hamarosan exbaratno lett, ot pedig hallgathattuk a munkahelyen ahogy sirankozik. Visszakoltozott a szuleihez panelba es meg egy italra sem akart velunk beulni melo utan. Mindig panaszkodott,hogy le van egve.

Nalam be is probalkozott,nyilvan elhajtottam...

2020. nov. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Őszintén megmondom, nem nagyon vágom a hiteleket, szüleim sem vettek fel soha. Havonta fizetnie kell - nem értem, ez engem miben érint.
2020. nov. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Sosem volt hitelem, és még magas is vagyok...


Nem lettem ezek miatt a nők bálványa, pedig a GYK szerint minden ujjamra 20-nak kellene jutnia :)

2020. nov. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
A hitel a turelmetlen emberek jateka...
2020. nov. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

#6

A hitel létjogosultságának a tagadása meg a butáké...


Mire összekuporgatják nagy keservesen a fillérkéiket, addigra a céljuk az ötszörösébe kerül.

Hajrá!:)

2020. nov. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ahogy 7-es mondja.


A hitel a butáknak katasztrófa, az okosoknak lehetőség.


Ki kell számolni, nyilván nem nyaralásra kell hitelt felvenni, de sok olyan hitelcél van, ami teljesen valid.

2020. nov. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
ki kell szamolni, de tipikusan ha nincs penzed, nem valid felvenni. ha van penzed, es be tudod fektetni, jobb feltetelekkel akkor valid.
2020. nov. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Sokféle hitelcél létezik, az, hogy befekteted, vagy termelő eszközt vásárolsz belőle csak az egyik (egyébként a hitel alapú befektetés keveseknek jön be, a hitel alapú vállalat indítás viszont már teljesen megfelelő lehet)


De lehet teljesen valid egy ingatlan hitel is, hiszen keveseknek jön össze a saját lakás úgy, hogy közben albétletet fizetnek.

2020. nov. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!