Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melóhelyen tetszik egy férfi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melóhelyen tetszik egy férfi, eddig csak szemkontaktus volt, ha összefutunk valahol tovább nézzük egymást, mint egy átlagos szemkontaktusnál. Ennyi alapján vajon nyitott lenne másra?

Figyelt kérdés
ßn fiatalabb vagyok nála 15 évvel, és nem vagyok csúnya vagy hasonló, semmi fura nincs rajtam vagy a ruháimon
2020. nov. 27. 22:16
 1/6 A kérdező kommentje:
Én*
2020. nov. 27. 22:16
 2/6 anonim ***** válasza:
Szólítsd meg legközelebb :) Pl. kérd ki valami munkaügyben a véleményét aztán lehet tovább megy a beszélgetés és lesz folytatása
2020. nov. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ :) Majd kitalálok valamit és odamegyek.

De az érdekelne, hogy ennyi alapján ti mire gondolnátok?

2020. nov. 27. 23:09
 4/6 anonim ***** válasza:
Arra, hogy nos es varja te lepj. Aztan megd.jon es utana lerazzon. 15-tel tobb es nem foglalt akkor nem csak bamulna. Felwjtsd el. Ne legyel luzer luvnya. En igy szivtam meg...
2020. nov. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha elég mély a szemkontaktus az már jelenthet valamit. Nem hinném hogy egy semleges személyel gyakran szemezne az illető:)
2020. nov. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ennyi alapján mire gondolunk? Azt hogy ennyi alapján neked is kéne gondolni valamire azt hogy szimpatikus vagy neki vagy azért néz, mert valahonnan ismer csak nem tudja honnan pl?


A nézés milyensége a testbeszéd sem mindegy hogy milyen. Szóval enyiből csak te tudod hogy most akkor miért nézhet.

2020. nov. 28. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!