Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez reális, vagy kezdjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez reális, vagy kezdjek gyanakodni?

Figyelt kérdés

Úgy fél éve online megismertem egy srácot. Azóta is minden nap beszélünk (hétvégente nem csak üzenetekben), nagyon egy hullámhosszon vagyunk. Így, ennyi hónap után már egyenesen furcsa lenne, ha nem váltanánk legalább néhány szót egy nap. Gyakran hajnalig fent vagyunk együtt.

Ami viszont nagyon furcsa, hogy ezt pont velem teszi. Nem ugyanaz az anyanyelvünk, nem egy országban élünk, jövő nyárig esélytelen, hogy élőben találkozzunk. Emellett olyan szakra jár egyetemre, ami teli van lánnyal (az ő csopotjában pl 2 fiú és 40 lány van). Bőven lenne választéka. Ráadásul intelligens, és jóképű.

Nem tudom, hogy csak én gondolom-e így, de szerintem ennyi energiát és időt az ember nem áldoz egy átlagos barátságra. Ugyanakkor azt sem tudom, erről, ami köztünk van, mit gondoljak. Lehet ebből egyáltalán valami? Nem furcsa, hogy ennyi idő alatt nem talált magának senkit a környezetében?

(Egyébként, ha ebből tényleg kisülne valami (amire én amúgy nyitott vagyok), akkor előbb-utóbb a távolság nem is lenne probléma, mert a mesterképzést az ő országában fogom csinálni.)



2020. nov. 28. 15:41
 1/4 A kérdező kommentje:
Nyugat-európai.
2020. nov. 28. 15:43
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyelőre annyira sokára fogtok találkozni, hogy addig még találhat is valakit. Kezeld barátként, beleszeretni egy vonzó barátba könnyebb, mint kiszeretni belőle.
2020. nov. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerepjátéknak tűnik.

Ha egyetemista nem érne rá ennyit.

Valami nem stimmel, az biztos.

Az ilyen távkapcsolatoknak pedig se füle, se farka.

Nem tudjátok megismerni, főleg, kiismerni egymást,

mert nincsenek olyan élethelyzetek.


Az egész csak verbális kapcsolat.

Mindenki azt mond, amit nem szégyell.

2020. nov. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi lett?
2021. máj. 25. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!