Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Erzett így valaki? Nők tortent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erzett így valaki? Nők tortent veletek ilyen ?

Figyelt kérdés

Teljesen tonkre ment az onbizalmam, gyereket szultem. Utana probaltam oda figyelni magamra, valamennyire sikerult is le fogytam kaptam sok pozitiv vissza jelzest.. orultem stb... de a parom mas nokrol beszel nekem, rosszul erzem magam, hogy lehetek ennyire rossz ? Miert van erre szuksege ?? Tenyleg csak a kulso szamit ? Miert pont nekem koti ezeket az orromra ?? Miert

Nem lehet engem megtisztelni annyival ha mar gyereket szultem, es fel aldoztam a testem, sot utana honapokig azon dolgoztam/dolgozok hogy ne legyen ilyen megalaztatasokban reszem.? Miert nem lehetek jo ?😔


2020. nov. 28. 16:49
 1/8 anonim ***** válasza:
6%
Mennyi voltál a terhesség előtt, mennyi volt a max szülés után és mennyi vagy most? (Kg)
2020. nov. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sok☺️
2020. nov. 28. 16:55
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez férfitől is függ. Ismerek olyan feltünően szép nőt is aki egy dekát nem hízott a két terhesség alatt, se stria, gyönyörű bőr, arc, mindig csinosan öltözik, a férje egész házasságuk alatt csalta. Ha feje tetejére is áll a nő, ez a pasi nem lesz hűséges. Olyanokat is csalnak akik sosem szültek, a fél napjukat edzőteremben töltik. Olyan ismerősöm is van akinek a neje 120 kilós a férje tenyerén hordozza, virágot vesz neki 17 év után is csak úgy. Nem ezen múlik. Olyan férfivel nem szabad kezdeni aki állandóan vadászni akár, az ilyen nagyon hamar ráun egy nőre, mindegy, hogy néz ki.
2020. nov. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg a férjed, hogy amikor feleségül vett, ill. amikor gyereket vállaltatok (igen, mindketten vállaltátok, nemcsak TE!)- akkor azzal nem számított, hogy felszedsz pár kilót?

Beszéld meg vele, mit kíván Tőled, ami teljesíthető is.

Ffi.

2020. nov. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A baj ott kezdödik hogy azt hiszed veled van problema. Közben nem. Vele van.
2020. nov. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Velem is volt hasonlo amugy, folyamat megfeleltségi kényszerem volt. A különbség hogy szerelmes voltam ugyan nem is akartam ki sem lépni, DE ettöl nem is vettem igy komolyan a kaocsolatot.

Ezt nem lehet igy egy életen àt vinni az ezer %.

2020. nov. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
25%

Melyikőtök akart leginkább gyereket?

Csak te? Ő meg úgyahogy jól van belement?


Ha meg túlsúlyos maradtál teszem fel 1 évvel később is akkor igen, akkor tehetnél valamit.


1 gyerek miatt nem kell elhagynod magad. De ebben a párodnak is segítenie kéne.

2020. nov. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A párod egy ostoba gyökér.
2020. nov. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!