Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem gyerekes ez a számolgatás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem gyerekes ez a számolgatás, hogy ki hányszor írt rá a másikra? Miért kell ezen ennyit lovagolni? leírásban a story

Figyelt kérdés
Az én barátom is folyton felhozza, hogy hát ő gyakrabban szokott engem keresni, és szinte számolgatja, hogy ki keresi aznap korábban a másikat. És konkrétan vita során felhozza, hogy ő gyakrabban szokott nekem írni, de azt meg nem mondja hogy én heti 2-3x főzök neki, ő meg még soha nekem. Az oké. Ez most valakinek komolyan ekkora sérelem, hogy ő heti 5x, a másik meg heti 2x keresi a másikat korábban?
2020. nov. 28. 17:13
 1/9 anonim ***** válasza:
94%

Más dolga nincs?

Például dolgozni, tanulni, olvasni, művelődni, ápolni magát?

Csak lógni a telefonján?

2020. nov. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%
Én az ilyen embert inkább hanyagolnám...léteznek értelmesebbek is.
2020. nov. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Lehet más miatt érzi magát elhanyagolva. Lehet neki ez a szeretetnyelve, és úgy érzi magát fontosnak, ha a párja állandóan rajta csüng.
2020. nov. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%

Aki valoban élvezi a màsik tàrsasàgàt, annak édesmindegy hogy ki irt rà kire meg hànyszor mert a hangsuly az együtt töltött idön van.

Az én baràtom mindog akkor ir amikor hianyzom vagy beszelni akar vagy elakar mondani vmit stb stb nem csinàl ilyenekböl feszkot hogy most en irtam e mikor es hanyszor.


Felszines emberek akik ezt nézik és nem a tartalmat vagy minöséget ami mögötte van.

És lelki szegények is. Alacsony EQ. Stb

2020. nov. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nem feltétlen gyerekes ha valaki számolja az arányt ha nagy a különbség
2020. nov. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

5: igaz

4: te aztan nagyon tudod ki a lelki szegény

2020. nov. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%

Akinek ez az öröme/bànata egy kapcsolatban hogy a màsik mennyit ir arra mi màst lehetne mondani ugy tenyleg?

Miröl szolhat neki egy kapcsolat aki ennyit làt ezt nézi, es ezen rágja magàt ahelyett hogy pl hoditana vagy ferfi lenne, ha ugy érzi rezeg a léc, nem pedig hisztizne.

2020. nov. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

7: pontosan, hódítson ne csak az írkálás szintjén maradjon. De ha ezt sem tudja teljesíteni,akkor élőben mit várunk??

Ezen gondolkodj el,amikor azt írod erre hogy valaki lelkiszegény.

2020. nov. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hà pont ezt hogy azt sem tudja mi egy kapcsolat
2020. nov. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!