Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szexpartnernek ugyanolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexpartnernek ugyanolyan külsejű lányt választotok, mint komoly kapcsolatra?

Figyelt kérdés
Vagy eltér egyáltalán? Ha igen, miben?
2020. nov. 28. 17:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
83%

Nem próbáltam (nem is fogom), de szerintem eltér egymástól a kettő.

Szexpartnernek elég, ha a szemnek szép, megfelelő. Házastársnak nem okvetlenül a "szépségkirálynő" kell, hanem maga a NŐ, akinek főleg a belső tulajdonságaival (IS) meg vagyok elégedve.

2020. nov. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
24%

Nem!


Szex: [link] vagy [link]


Kapcsolat: [link]

2020. nov. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Most épp olyan valakivel van szexkapcsolatom, akivel tudom, hogy kölcsönösen megőrjítenénk egymást amúgy; viszont nagyon működik a kémia.
2020. nov. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
83%
Jelentős eltérés nem hinném, hogy van. Ronda nőt legalábbis egyiknek sem választanak, pedig nekem jelenleg az is bőven jó lenne, ha legalább az elsőnek igen. :\
2020. nov. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
81%
Hát elég szánalmas a gondolkodásod, 2-es. Tipikusan az a gyáva pöcs, aki feleségül vesz valakit, akibe képtelen szerelmes lenni, aki igazából nem is az ideálja, a biztonságos fix pinát, igaz, hogy nem annyira vonzó, de legalább jól főz és rendes és nem kell érte viaskodni más kanokkal. Közben azért persze nőként folyamatosan megalázod, mert látványosan forgolódsz az eseteid után az utcán, akkor is, ha a párod melletted van, jobb esetben csak titokban sóvárogsz más nők után és leépíted a párod önbizalmát a béka segge alá az állandó burkolt elégedetlenségeddel a külsejét illetően, pedig lehet, hogy volna olyan férfi, akinek mind külsőre, mind belsőre ő volna az ideál.
2020. nov. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
21%

5.-nek.


Félre értesz! A barna MILF az esetem.


Ez olyan, mint amikor ehetsz, és eszel is, jó éttermekben, de bűnös élvezetként hébe - hóba beugrasz a Mekibe.

2020. nov. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

#4-es,

hidd el, hogy nem kevés házaspárt ismerek, ahol a feleség cseppet sem egy szépség (rendezetlen fogsor, előre álló fogak, sasorr... más-más személyen, néha halmozottan), mégis nagykorú gyerekeik vannak. Feleségnek (férjnek) nem a kirakatemberek kellenek, hanem EMBEREK, a másiknak megfelelő belső tulajdonságokkal.

2020. nov. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
5-ös, és még azt mondják, hogy a nők a bonyolultak...
2020. nov. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
vagyis, 6-os...
2020. nov. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

7-es, szerintem meg csak annyi a sztori, hogy nem jön össze az ideál és lejjebb adják. Nem azért, mert ez volt a vágyuk, hanem mert így alakult. Vagy lelécelt mellőlük vagy soha nem is mertek volna közeledni egy olyan szintű nőhöz.

Ez azért gyenge pontom, mert egyszer, amikor válságba kerültünk, a férjem azzal akart vígasztalni, hogy neki nem kellenének jó nők, mert azokat félteni kell. Hát kb. azt hittem, lehányom.

2020. nov. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!