Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés
Elegem lett a folyamatos szex megvonásból amit a feleségem produkál, és emiatt el akarok menni egy prostihoz. Viszont még sosem voltam ilyennél! A kérdésem az, hogy egy prost megválogatja hogy kivel csinálja? Azaz elutasíthat ott a helyszínen? Átlag külsővel rendelkezem, 180/86 vagyok, ápolt, adok magamra. A másik kérdés az, hogy kell vinni valami kis ajándékot, vagy elég a tarifa? kifejezetten barátnő feelinges lányt keresek, mert nagyon hiányzik ez az érzés, leginkább ez, nem is a fizikai kielégülés. A barátnő feeling tudom hogy megjátszott dolog, de azért élvezhető egy snassz dugun aztán menj az utadra típusú nővel szemben?

2020. nov. 29. 00:01
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
Kurvára gáz! Akkor legyen gerinced és szakíts, aztán már indulhatsz is a prostihoz.
2020. nov. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Gerincem van köszi, nem erkölcsrendészeti önkéntesek kioktatására vagyok kíváncsi. Köszi. 20 év után teljesen jogosan indulhatok a prostihoz.
2020. nov. 29. 00:19
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Nem is tudtam h husz ev hazassag utan felredugi kedvezmény van
2020. nov. 29. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%
Miért vonja meg a szexet a feleséged? Mi lenne ha a feleségedre költenél annyit, mint egy prostira, és akkor hátha megadja a szexet.
2020. nov. 29. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%
Előző vagyok. Amúgy nem kell ajándékot vinni. Én olyan prostinak vittem ajándékot, akinél voltam már többször és meg voltam vele elégedve.
2020. nov. 29. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Visszautasíthat az ajtóban, de ha csak nem vagy egy tetovált, kifejezetten Quasimodo arcú emberke, akkor nem fog (azt írtad, hogy ápolt vagy, úgyhogy azzal nem elhet gond).


Ami fontos, hogy olyanhoz menj, akinek lehetőleg sok értékelése van (de nézd meg a negatívokat is, mert fontosak!), illetve bár nem sokat jelent, de biztosabb, ha az arcát is vállalja a képeken.

18-20 évesekhez ne nagyon menj, mert ők nagyon flegmák általában, a GFE-nek nyoma sincs, mert "friss tini husi, örülj hogy egyáltalán hozzád szólok" felfogásuk van (tisztelet a kivételnek, voltam már olyannál aki nem ilyen, de ritka)!

Kérdezd meg előre, hogy mik az extrák és mennyibe kerülnek! Simán lehet, hogy a menet hevében történik ez-az, és a végén közli, hogy ez extra lenne (nem azért mert átver, hanem mert nem volt tervezett).

Ha a telefonban annyira kedvesnek tűnik, és tényleg beszéltek pár szót, nem csak az ajánlati kérdéseket teszed fel, akkor vihetsz ajándékot ha gonolod.

Ha az ajtóból úgy döntesz nem tetszik, vagy a bejárat elől telefonálásnál (szinte mindig kell) mégsem olyan a hangja/kedve, nyugodtan fordulj meg és gyere el!


Inkább válogass, menj el potyára a lakáshoz, mintsem egy komplett rossz élménnyel gazdagodj!

2020. nov. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a hasznos tanácsokat!
2020. nov. 30. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!