Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon gáz ha a közösségi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz ha a közösségi oldalamról a szakítások után nem törlöm le a közös képeinket az exemmel?

Figyelt kérdés

Nem úgy értem, hogy ameddig nem vagyok túl rajta hanem az után sem törlöm le.


Ha te egy ilyen emberrel össze jönnél akkor mit szólnál hozzá?



2020. nov. 29. 20:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok embernek tetszik az ilyen. Egy sráccal ismerkedtem, ott villogott a profilján a reggel az ágyban az exét ölelgető közös kép. Elég gyorsan elment a kedvem az egésztől.
2020. nov. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha te önéletrajzként használod a FB profilod, akkor nem gáz.
2020. nov. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem jönnék össze vele.
2020. nov. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez keves embernek fog bejonni, mondhatni egynek se. De ha nem erzed gaznak, akkor csinald.
2020. nov. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kicsit gáz.
2020. nov. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az az ember már nem az életed része, gáz, ha fent hagyod. A szüleid, testvereid, stb. fixek, a kapcsolat változhat, mint taoasztalod. Ő már a maga életében van, semmj köze hozzád. Lehet, még neki is zavaró, h fent hagyod, hiszen te az emlékek közé kerültél. Ezt kellene felfogni, h az a kapcsolat meghalt, azzal pikáns részlettel, h közben a résztvevők még élnek. Ez ilyen. Mentsd el vhova a képeket (magadban is), de jelent ne mérgezd vele. Rakd el a jót is meg a rosszat is egy fiokba, a jelen részesei maradnak, de a jelen már másnak szeretne helyt adni, de ha otthagyod, nem lesz hova tenned...
2020. nov. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Épp most randizgatok egy nagyon szimpatikus sráccal. Mint minden nő, én is rápillantottam a közösségi oldalaira, és szembejöttek velem a smacizós, ölelgetős, közös nyaraláson lőtt képek ,,örökké veled" ,,nagyon szeretlek", ,,életem szerelme" írásokkal.

Az egy dolog, hogy olyan érzés, mintha szíven szúrnának, de azóta valahogy nem tudok ugyanúgy tekinteni rá. Folyton ezek a képek villannak be, és megjelent a kétely, hogy vajon engem is tudna így szeretni, vagy én csak ,,szamár" vagyok az ex után. Pedig nincsenek önértékelési gondjaim, de egy ilyen után szerintem ez természetes reakció. Más, hogy tudsz az exről és a köztük történt dolgokról, és az is teljesen más, ha látod a saját szemeddel. Lehet én vagyok túl érzékeny, de én ezt így élem meg és pokoli érzés.

Egyébként miért kell fent hagyni ezeket a képeket? Neked is tök kínos szituációkat okozhat, ha az ismerőseid azt hiszik még együtt vagytok.

2020. nov. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
19%

#7

Szerintem ez túlérzékenység és megfelelési kényszer.

2020. nov. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nincs bennem megfelelési kényszer. Akkor lenne, ha túl akarnék lőni az exén, csak hogy jobb legyek nála és engem akarjon a pasi. Nem erről van szó. Szimplán úgy érzem, hogy még nem lépett túl az exén. Úgy jön le, mintha még nem állna készen arra, hogy elengedje a közös emlékeket. Így meg nem lehet normális párkapcsolatot kialakítani.

Abban lehet igazad van, hogy túlérzékeny vagyok, ezt elismerem. Viszont tegye szívére a kezét az, akinek nem fájna látni, hogy az ember, akibe kezdesz beleszeretni egy másik embert csókol/ölel. Úgy, ahogy téged is..

2020. nov. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem mondjuk nem zavar, amíg "hivatalosan" össze nem jöttünk. Onnantól sürgősen törölje a rihanját. Ennyi a hozzáfűzésem. 😊
2020. nov. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!