Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, miért gondoljátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, miért gondoljátok meg magatokat?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó férfi barátom. Annak idején szerettem volna tőle valamit, de ő kategorikusan kijelentette, hogy nem akar tőlem semmit. Akkor ért véget nemrég egy kapcsolata, én meg teljesen letettem róla.

Viszont egy hónapja rákapcsolt, bókol, célozgat dolgokra, úgy érezteti, mintha akarna valamit.

Létezhet, hogy valaki első körben elutasit valakit, és valaminek a hatására rájön, hogy mégis akarja a másikat?

Ezt ti mire vélnétek?



2020. nov. 29. 20:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
11%
Ha tapasztalalod, miért kérdezed meg, hogy létezhet-e? Nem, nem létezhet...
2020. nov. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Noren1989 ***** válasza:
90%
Esetleg lezàrta az előző kapcsolatàt a kérdéses időszakban, de ez csak egy tipp.
2020. nov. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
Ha konkrétan megmondta, hogy tőled nem akar semmit, akkor most már beérné veled is (egy ideig).
2020. nov. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
97%

Hát, azért ha csak a szakítás miatt akarta jegelni az ismerkedést, akkor mondhatta volna, hogy később térjetek vissza rá.


De így, hogy nem kellettél neki, most meg már igen, szerintem nem vesz komolyan. Ne legyen igazam, de valószínűleg nem talált magának senkit, de kéne neki szex.

2020. nov. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%
Ha nagyon dugni akarnék és nincs más kèznèl.
2020. nov. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Én is ettől tartok :(
2020. nov. 29. 21:23
 7/14 anonim ***** válasza:
61%
Anno még a volt barátnője iránt voltak érzései, ebből a szempontból szerintem kifejezetten őszinte dolog tőle, hogy amíg nem zárta le azt a kapcsolatát érzelmileg is, addig nem kezd másokkal. Most már túllépett rajta, így magabiztosan nyit Feléd, amitől én a helyedben nem tartanék annyira. Megkérdezhetnéd tőle, hogy ő hányadán áll veled és a kapcsolatotokkal, barátként tekint rád vagy többet szeretne-e, és utána eldöntheted, hogy te mit érzel iránta. Ha vagytok olyan baráti viszonyban, akkor simán lelkizhettek ilyenekről, hátha veszi az adást és magától kezd beszélni.
2020. nov. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
37%
En azert ennyire nem vagyok szkeptikus, mint a felettem levok, de tenyleg nem kedveznek a korabbi esemenyek egy oszinte kapcsolathoz. Az elutasitasnal kerdes, hogy teged utasitott el, vagy azt mondta, hogy se veled, se massal? Ezt neked kell tudnod, mennyire volt eles az elutasitas. A masik mozzanat sem szerencses, hogy akkor beprobalkoztal nala, mert ez megint arra utal, hogy nem veled akar kapcsolatot, mert epp te is szabad vagy es tovabbgondolta a dolgot, hanem a kisebb ellenallas iranyaba halad. Elegge sanszos ez is. Megtudni csak ugy tudod, hogyha kozelebb engeded magadhoz. De konnyen lehet, hogy csalodas es fajdalom lesz belole. Te tudod mennyire vagy eros, mennyire tudsz egy ilyet elviselni. Kockazat nelkul nincs szerencse, de tul sokat kockaztatni meg nincs ertelme, merlegelj.
2020. nov. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Nehéz a helyzet, mert napi szinten kapcsolatban vagyunk, rengeteget beszélgetünk, egymás támaszai vagyunk, megvan az összhang, a vonzalom, közös érdeklődés stb.

És igen, az elutasítás csak nekem szólt, és elég határozottan.

Most pedig képtelen vagyok komolyan venni a közeledését, attól tartok, hogy csak egy rövidke állomásnak tekint.

2020. nov. 29. 21:40
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor en leallitanam a helyedben, mert a baratsag is ra fog menni, ha meg nem ment ra.
2020. nov. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!