Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik ti hány éves kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik ti hány éves kapcsolat után döntötök a házasság mellet?

Figyelt kérdés

Mikor jon el szamotokra azaz ido amikor hazasodji akartok?

Hany eves kapcsolat utan?

Vagy hany evesen?

Ti mikor jutottatok el odaig?

Es mikor jutott eszetekbe hogy gyereket szeretnetek?

Arra lennek kivancsi hogy hany evesen, hany ev kapcsolat utan vettetek komolyabbra a dolgokat? Hazassag? Gyerek?



2020. dec. 1. 21:13
 1/7 anonim ***** válasza:
32%
Soha
2020. dec. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
22%

Van akinek 22 van akinek 25 , vagy 28 vagy 34 vagy 40 vagy 41 évesen


Van akinek 1-2-3-4-5-6-7-8-9-10 éves kapcsolat után


Én viszont soha. Saját gyerektől pedig mentsen az ég.

2020. dec. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
57%

Legtöbb embernél már csak egy papír a házasság. Enélkül is ugyanúgy össze lehet költözni, és lehet gyerek is. Nálunk is így volt, kb 1 év után költözés, majd gyerek. Kb 8 évre rá meg elváltak útjaink. Házasság ezt csak nehezítette volna, és, hogy ritka az a pár akik egész életükben kitartanak egymás mellett már.

45F

2020. dec. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%

A legtöbb normális ember aki előre gondolkodik (nem csak ebben, hanem az élet más területein is tervez), annak előre megvan az. Én már 20 évesen is tudtam, hogy szeretnék majd egyszer 2-3 gyerek apja lenni és kb 30-35 évesen akarok megházasodni, illetve gyerekeket vállalni. Nyilván nem minden áron, hanem ha akkorra találok hozzá olyan partnert.


Sok ember aki csak annyit mond hogy "majd egyszer", az valójában rohadtul nem akar megházasodni, lehet nem is akar gyerekeket, csak ámítja a párját, mert tudja hogyha elmondaná őszintén ezt, akkor abból szakítás lenne.

2020. dec. 2. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%
Én is úgy voltam, hogy majd egyszer. Aztán az asszony is kérdezte és azt mondtam, hogy majd ha elvégzi az egyetemet. Elvégezte az egyetemet abban évben lánykérés volt. A rá következő évben pedig esküvő.
2020. dec. 2. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a legtöbb férfi ezt nem időben méri, hanem a kapcsolat előrehaladtában, illetve hát nem is az évektől és az ő koruktól függ, hanem a megfelelő partnertől. Szóval hiába vannak együtt 15 éve, ha még nem is élnek együtt, és még ha együtt is élnek, de valahol legbelül érzi, hogy valami nem stimmel, valami hiányzik a kapcsolatból, nem fogja megkérni a nő kezét, hiába adott amúgy papíron minden a dologhoz. Ebből szokott az lenni, hogy 5-6-7 évek után szakítanak, mert a nő szeretne már tovább lépni, a férfi meg nem, majd a pasi a következő párját megkéri 1-2 éven belül, mert benne viszont megtalálta azt, akivel megállapodna.

Viszont ha felnőtt párkapcsolatról van szó (25+ korosztálynál), ahol mindketten dolgoznak, önfenntartóak, együtt élnek, megvan az anyagi háttér, és egyébként is jól egymásra találtak, ott szerintem az 1-2 éven belüli lánykérések a jellemzők.

2020. dec. 2. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
55%
Nálunk nyolc év után jött el a pillanat. És miután megvolt az időpont, rá néhány hétre derült ki, hogy a párom várandós. Kettő az egyben 🙃🙂
2020. dec. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!