Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy a testvérét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy a testvérét előrébb helyezi, mint engem?

Figyelt kérdés
Barátnőm nagyon szereti a nővérét, ezt tudom, nagyon szoros a kapcsolat köztük, annak ellenére, hogy fizikailag távol vannak egymástól (a nővére külföldön él). Mindig mikor jön haza, úgy várja, mintha az angol királynő jönne, teljesen be van zsongva, mit kér, mit akar enni, mit készítsen, mit vegyen a boltba, stb. Még munka közben is, ha a nővére hívja vagy ír neki, válaszol, míg nekem, meg bárki másnak meg van tiltva, hogy munka közben f_szságokkal keressük, csak akkor ha vészhelyzet van vagy fontos. De oké, még ezt is elnézném. DE! A nevelő apjuk alkoholista, nem szeretnek hozzá járni. Mivel őket is bántotta gyerekként, nem jó a kapcsolatuk. A nővére kijelentette, hogy nem szeretne oda menni karácsonykor, mert nem akar azzal az emberrel karácsonyozni. Barátnőm egyből melléállt, hogy akkor ő se megy, dacára annak, hogy így az anyjukkal se karácsonyoznak, mert ő nem fogja egyedül hagyni azt az embert. Bezzeg mikor nyáron rágták a fülünket, hogy menjünk ki bográcsozni hozzájuk, hiába én nem akartam, mert én se kedvelem azt az embert, barátnőm kirángatott, hogy legyen meg a családi béke, magasról tett rá, hogy én nem akarok kimenni. Kérdem én, a nővére miért ér többet, mint én? Én is szeretem, soha nem bántottam, mindent megadok neki, de hogy én mit akarok, az le van sz_rva. A testvére meg nem akar menni karácsonyozni, akkor oké, vállalja az esetleges következményeket, nem mennek. Csak én érzem, hogy ez így nem igazságos? Vagy így normális, hogy a testvér az első, a párja csak a második?
2020. dec. 1. 21:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%

Huh🙁 nehéz kérdés.

En nem tiltanam meg hogy munka kozben ne keressenek. Mindig tudni akarom hogy van a szerelmem. Szerintem beszéld meg vele hogy ez neked rosszul esik.

2020. dec. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%
A részletekbe nem megyek be ennél a sztorinál, de nekem is többet ér a családom, mint egy hapsi/barát/férj.
2020. dec. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Anyja nincs?
2020. dec. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
Kár ezen mérgelődnöd. GOndolom, nem ragaszkodsz a karácsonyi látogatához, örülj neki és felesleges hisztizned rajta.
2020. dec. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
66%

Szeretem a párom teljes szívemből, de a testvérem, akivel felnőttem az egy teljesen más szeretetforma (mi ikrek vagyunk), úgyhogy ebben a helyzetben amit leírtál, abban én is azt tenném, mint a barátnőd.


Ne állítsd választás elé, mert nagy fájdalmat okoznál neki, és nem biztos hogy téged választana.

2020. dec. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
71%
2-es: nekem a férjem a családom, de kinek mi🤷
2020. dec. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
23%

Mi ez a lepont?


Valoszinüsitem hogy egy alkoholista apa mellöl lepett le az asszony az apjukra hagyva öket es nem maradt màs neki mint a növére.


Azert sok sok minden lehet a hatterben. Caak valszeg a lepontozok agya egy nulla.

2020. dec. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
32%

Testvére egy van, örökre az is marad. Ez egy férfiról nem mondható el.

Vele nőt fel, téged max. Pár éve ismer

2020. dec. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Velem akkor csinálta ezt egy pasi amikor nem volt belém szerelmes. Az is bele volt bújva a nővére sggebe. Sajnálom, de ez nem lesz egy hosszú szerelem.
2020. dec. 2. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
7-es valamit nagyon félreértettél, olvasd át mégegyszer.
2020. dec. 2. 05:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!