Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan zajlott az össze költözés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan zajlott az össze költözés?

Figyelt kérdés

A párommal most döntöttünk úgy, hogy össze kellene költöznünk és elkezdi a közös életünket. De nem tudjuk hogy albérletbe menjünk vagy kiadó házba. Melyik lenne jobb? Melyik lenne jobb ebben a helyzetben?

Eleinte házat akartunk venni, de mivel nincs önerőnk ahhoz hogy hitelt tudjunk felvenni ( 5millot szerettünk volna) így ennél a megoldásnál maradtunk.


2020. dec. 1. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Egybeírva
2020. dec. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Albérlet :) lakás és kisebb

Aztán én örököltem egy házat de baromi sokat kellene rakolteni most ebben lakunk de nem a legjobb állapotú viszont már nem kell az albira 120at kidobni.

2020. dec. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1-es válaszoló nem az volt a kérdés hogy hogyan írtam azt az egy szót. De kötekedni könnyű.


2-es válaszolónak köszönöm.

Igen az biztos, apukámnak két tanyája van, egy amiben élünk, a másik az nagyon rossz állapotban van. Mondta nekem hogy tanya pályázatból meglehet csinálni. Hát erre nemet mondtam, meg párom nem tudna tanyán élni.

2020. dec. 1. 22:03
 4/7 anonim ***** válasza:
70%

De köhögtél?

Össze khm khm költözes? Vagy hogy jött ez?

2020. dec. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy melyik mibe kerül.

A kiadó házban milyen elvárások vannak, ki tartja karban

a kertet, pl. , stb.


Amikor összeköltöztünk, körbeszeretkeztük a lakás minden pontját.

:D

2020. dec. 2. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

4-es, mivel nem a kérdésemre válaszoltál, ezért lepontoztalak. Szerintem nem az a fontos hogy most véletlenül elírtam, de egyszerűbb kötekedni. Bár egy idiótának hiába magyarázok meg bármit.

A többieknek ment a zöld kéz és köszönöm. :)

2020. dec. 2. 01:57
 7/7 anonim ***** válasza:

Mindkettőnek megvannak a maga előnyei. A lakások jellemzően jobb közlekedés mellett vannak, jobb az infrastruktúra, éjszakai élet, boltok, közelebb vannak a munkahelyekhez (most nagy átlagban mondom), a házak meg azért inkább a városok szélén állnak, rosszabb közlekedés, rosszabb infrastruktúra, ugyanakkor saját kerttel és nem olyan közeli hallótávolságon belüli szomszédokkal. Árban is gondolom van különbség, de ezt az adott hirdetések alapján el tudjátok dönteni.

Szóval ti tudjátok, hogy melyik a fontosabb, milyen szempontok számítanak nektek. Én lakásban szívesebben lakok, sokkal kevesebb a személyes felelősségem, a ház körül azért elég sok munka van, amit lakóként kell csinálni, sok energia megy el egy olyan épületre, ami végül nem is lesz soha a tiétek.

2020. dec. 2. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!