Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Huszonéves fiúk!Hogyan viszony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves fiúk!Hogyan viszonyulnátok ahhoz, hogy a barátnőtöknek nem volt még kapcsolata 23 évesen és még szűz is?

Figyelt kérdés
Teljesen normális életet élek, egyetem mellett dolgozom,eddig lekötött a tanulás, kicsit visszahúzódó vagyok ezen szeretnék változtatni, kedves vagyok általában az emberekkel, duci sem vagyok. Szeretek ruhákat vásárolni és csinosan öltözni.
2020. dec. 4. 20:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem minél hamarabb igyekeznének orvosolni ezt a problémát :D
2020. dec. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
58%

Minek tetszel fel ilyen kérdést, amikor te is tudod, hogy nem zavarja őket.


Szándékosan akarod a "nem gáz" válaszokat olvasni, mert akkor jobban érzed magad?


Talán érdemes lenne szakemberhez menned...

2020. dec. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
40%
örülnék neki h ilyen barátnőm lenne f/27
2020. dec. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
59%

3-as

Az se baj ha 1 foga van ha kedves, szeret vásárolni és nem duci:D

2020. dec. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
40%
np, ha csak ez a legnagyobb problémája.
2020. dec. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
27%

Ez már megint egy olyan kérdés, amire nem lehet normálisan válaszolni. Látható az előző hozzászólásokon és pontozásokon is...

A legtöbb srácot nem zavarná. És ezt kell írni, különben az itteni "átlag nők" hisztiznek egyet és nyomkodják a piros gombot, mint akiknek elgurult a gyógyszerük.

Személy szerint, nekem nem lenne kedvem azzal kínlódni, hogy egy huszonévesnek én tanítgassak mindent. Már közel a harminchoz élvezni akarom a szexet és nem pazarolni az időm.

2020. dec. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
47%

#6 mert aztán marha sok mindent kell tanítgatni egy szűz lánynak...


Persze megint a kivétel.. ha nem egy magába fordult, depressziós, kisebbségi és más komplexusokkal teli emberről beszélünk.

2020. dec. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
47%

#7: Voltam már pár szűz lánnyal és nem szűzzel. Ég és föld a különbség. Nem, az emberek többsége nem úgy néz ki, hogy az első párjánál már úgy odavágja magát, mint egy profi szexisten.

Tökre megértem, ha te nem szexeltél még sok emberrel, de asszem' mindketten felnőttek vagyunk. Had döntsük már el, hogy melyikőnknek mi jön be.

(Arról inkább ne is beszéljünk, hogy eleve tele van az ország depressziós emberekkel. Az idősebb korban szüzeknél szintén, sőt, még inkább. A komplexusok meg ott vannak, ha tetszik, ha nem. Ha nem lenne valami ott, akkor eleve ez a kérdés meg sem születik.)


Amúgy nevetséges, hogy kiírnak egy kérdést, ahol az emberek véleményét kérik, aztán jön pár frusztrált ember, aki egyből megmondja, hogy NEHOGYMÁÖNÁLLÓVÉLEMÉNYEDLEGYEN!

2020. dec. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
78%
Engem nem zavar
2020. dec. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
42%
Nincs ezzel gond, sőt... 39F
2020. dec. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!