Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tinderen már sokadszorra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen már sokadszorra törölnek a párok közül ha 3 órán belül nem válaszolok. Én vagyok a bunkó?

Figyelt kérdés

Jól elbeszelgetunk egymással,de mondjuk neki is vagy nekem is dolgom van.

Ír egy üzenetet,csak gyorsan megnézem,de csak később írok vissza.

Később azonban már töröl a parjai közül.

Miért jó hogy töröl a parjai közül pár óra elteltével?

Ennyire önérzetesek hogy megsértődnek hogy nem egyből válaszolnak?



2020. dec. 4. 22:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%
Dugni akar. Akkor, és nem órákkal később
2020. dec. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Pasi vagyok 😄
2020. dec. 4. 22:21
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom rajtad kívül még 10 másikkal levelezik és szortíroz.
2020. dec. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
41%

"Ennyire önérzetesek hogy megsértődnek hogy nem egyből válaszolnak?"

Nárcisztikusok. Törödj bele, beteg a zöme sajnos :/

2020. dec. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%
Nem voltál szimpatikus, lett jobb.
2020. dec. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
23%
5-ös, nálad meg lesz fiatalabb. :) Amilyen az adjon isten.......
2020. dec. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nálam a facebook társkeresőn csinálják ugyanezt, de azzal a különbséggel, hogy nem is írnak rám. Valószínűleg addig csak a képet nézték és nem az adatlapot. Lehet, hogy nálad is így van a Tinderen.
2020. dec. 5. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

A türelmetlenség és az egoizmus, a vágyak azonnali kielégítésének igénye a másik fél igényeinek, helyzetének, szükségleteinek teljes figyelmen kívül hagyásával sajnos a mai kor egy erősödő tünete. Nekem volt olyan nő, aki egyenesen letolt egy másik társkeresőn, pusztán azért, mert nem válaszoltam egy üzenetére 24 órán belül, miközben ő az én előző üzenetemre 3 nap után válaszolt.


A társkeresőket úgy használják sokan, mint egy web áruházat: azt gondolják, kellene nekem egy nő/férfi, tehát felmegyek a társkeresőre, ráklikkelek valakire, s az enyém is lesz. Ha pedig mégsem így alakul, megsértődnek, mint egy kisgyerek, aki nem kap azonnal csokit, amikor szeretne. Nem fogják fel, hogy a világ nem arról szól, hogy mindent, mindig azonnal megkapjunk, ami felé vágyat érzünk.

2020. dec. 5. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

"A társkeresőket úgy használják sokan, mint egy web áruházat: azt gondolják, kellene nekem egy nő/férfi, tehát felmegyek a társkeresőre, ráklikkelek valakire, s az enyém is lesz."

De tudod miért gondolják így a nők? Egyrészt mert van kínálat, másrészt mert soha az életben nem tapasztalt meg semmi olyasmit h szeretet, megbecsülés vagy épp alázat. Alázat alatt azonnal csicskának érzi magát, szeretetet összekeveri a rózsaszín köddel, a megbecsülésről meg fogalma sincs. Ezt okozza a most 20on éveseknél, hogy anyja csak azzal foglalkozott: én én én én, meg a folyamatos hapsivadászat, az apját meg nem is ismeri, aki vszínű egy bikakandur volt a sarki buliból. Ilyen családmodellből kiszabadult emberektől ne várj sokat.

2020. dec. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Azonnal ágyban akarja találni magát.
2020. dec. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!