Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha az lenne itt a szabály,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az lenne itt a szabály, hogy nem lehet személyeskedni, és E/2 személyben válaszolni, mert különben azért tiltás járna jobb lenne a gyk felnőtt párkapcsolat rovata szerintetek?

Figyelt kérdés
Úgy veszem észre, hogy itt nagyon engedékeny az itteni moderálás, és ráférne erre az oldalra egy kis szelekció. Nem véletlen írtam a személyeskedés, és E/2 tiltását, mert néha olvasom az itteni válaszokat, és nagyon undorító szokott lenni. Tele van arcoskodókkal ez az oldal. Vagy változtassanak ezen, vagy ne is válaszoljanak, mert többet árt a válaszuk, mint használ. Facebookon vagyok ilyen csoportban ahol tilos a személyeskedés és az E/2, és ez nagyon bevállik. Ide is ez kéne.
2020. dec. 5. 16:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Idő után nem lenne felhasználó.
2020. dec. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%

Nagyon írta. :)

Én, ha egy kérdésre le írom az ÉN saját véleményemet, és az egyes embereknek nem tetszik, akkor én idióta vagyok, stb..

Elég szomorú, hogy név és arc nélkül, ismeretlen embereknek is mernek itt pattogni.

Ízléstelenek nagyon sokan.

Valoban jó lenne egy szigorúbb moderálás, én az 5-7 évvel ezelőtti kérdéseket, pláne azokét, akik unalmukban írnak valamit(ki mit hányt ma?) azt is töröltetném.

2020. dec. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nagyon jól írta *
2020. dec. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Inkább az lenne a jobb, ha lenne vére egy szűrő, hogy kiskorút nem engedne fel, de min. 18 évnek kellene lenni az illetőnek.
2020. dec. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
54%
Ja! Mint múltheten a 17 éves kis csaj, aki 30 évesnek adta ki magát a végén, amikor oltárit hazudott és le bukott, szégyenében pontozott és tiltott le, mert fájt a hülyeségre az épeszű véleményünk.
2020. dec. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Jobb lenne az ilyen "igaz, hogy minden férfi", "minden nő" ilyen/olyan típusú kérdések szűrése, meg azoké is, akik ugyanazt fogalmazzák meg naponta, csak a szórend más, de mindenképpen valamiféle általánosításból táplálkozó kérdésre várnak megerősítést. Mint például a "gazdag hapsi=van nő, nem gazdag pasi=nincs nő, stb.
2020. dec. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Már az is nagy előrelépés lenne, ha megszűnne az anonim válaszadás lehetősége.
2020. dec. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

2 es én névvel és arccal is elküldök egy ganét a fenébe ha szemétség amit irt szóval ne arcoskodjál és nem pattogok,a gyakorinak amugy az az a lényege hogy anonim választ is lehet irni,én facebookon is vállalom magam szóval én nem az általad leirt vagyok.persze vannak indokolatlan elküldések azzal én se értek egyet.a moderátoroknak szürni kéne mi a jogos elküldés a fenébe és mi az ami csak ilyen szemétkedés jogtalanul.

4es és a szürő hogyan tudná ellenőrizné hogy valóban annyi vagy csak bepipiálta a karikát.Őszintén szólva bizonyos válaszadók és kérdezők megérdemlik hogy elküldjék őket melegebb éghajlatra annyira visszataszitóak.e/2be vagy akárhogy.ezen csak te rugózol

2020. dec. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Még jó hogy nem ilyenek mint te szerkesztik az oldalt.Ennyi erőből minden személyeskedés .Ha valamelyik szemétkedik és elküldöd a fenébe akkor rád lehet sütni hogy személyeskedsz igazi.orwelli 1984 mentalitás.szerintem a káromkodást is tiltsuk be következő körben
2020. dec. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Olvastam Orwell 1984-t, egy remek könyv egy nyomasztó és borzasztó világról, de amit írtam annak semmi köze nincs ennek. Abban a csoportban amiben vagyok, nem érzem azt, hogy korlátoznának szólásszabadságomban, sőt inkább szabadabban tudok kérdezni ott bármiről, mint itt, mert senki sem személyeskedik, senkisem okoskodik, arcoskodik mivel ez ott tilos. Mennyivel jobban működne ez az oldal, hogyha itt is ezek a szabályok lennének. Azért a felnőtt párkapcsolatokban írtam ezt a kérdést, mert itt tapasztaltam legtöbbször a legundorítobb személyeskedéseket, arcoskodásokat, emiatt szigorítás kéne, mert a legrosszabb esetben még öngyilkos is lehet egy itteni kérdező a sok rosszindulatú válasz miatt.

Az egyik válaszolónak talán igaza van abban, hogy lehet tényleg nem kéne ez az anonymus válaszolgatás.

2020. dec. 6. 07:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!