Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyári melós férfiként csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyári melós férfiként csak hasonló színvonalú nőknél lehet esélyem?

Figyelt kérdés
Úgy értem, aki előkelőbb munkahelyen dolgozik, értelmiségibb, az nem áll szóba egyszerű, melós férfiakkal?

2020. dec. 8. 00:31
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
86%
pontosan
2020. dec. 8. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
24%

Azok lotyok.. en se a soron vagyok de nem az szamit. Az aranyaso qrvknak az szamit..nekem nem. Az szamit hogy lovag legyel! Uriember lehet a melos is lehet a festo is! Lovag nagybetus Lovag! Oke ne az anyukaddal elj 27 evesen es szuzen..de ha nem a hid alatt elsz vagy nem csak 1 szobat berelsz hanem legalabb egy 1,5 szoba van mivel lehet horkolsz es zavarna akkor jo. A normalis holgyeknek. Akik csak a penzre nedvesednek meg szepen menjenek ra a ven gazdagabb elvalt faszikra.. sok az ilyen sok az olyan.


Viszont a soron sok az igenytelen no hat korul kell nezni ennyi. Remelem segitettem noi szemmel.


Legyel igazi lovag!

2020. dec. 8. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
84%
Azt nem értem, mi a fenének kell neked értelmiségi nő?
2020. dec. 8. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
29%

Sokszor egy technikus gyártoüzemi munkásnak magasabb az értelmi és erkölcsi szintje, mint egy orvosnak, gyógyszerész/dealernek, pénzmosónak vagy korrupt ügyvédnek, bírónak.

Én élelmiszermérnöknek tanulok és sok nő úgy tekint a leendő szakmámra, mintha valami alja munka lenne. Ez ami ku**a szomorú. Ez magyarország 2020.

2020. dec. 8. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
78%
#2es, kitorolheted a segged a lovagsagaval ha otthon leszel gyesen a gyerekkel és a gyári fizetésből nem tudtok kijonni. Amúgy meg nem csak az a két véglet van hogy gyári munkás vagy gazdag vén foszer. Vannak értelmes fiatalok is jó szakmaval/diplomával akiknek van ambiciojuk az elorehaladashoz.
2020. dec. 8. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
67%

Ez butaság.

Nekem két diplomám van, humán mindkettő.

Apósom gyári melós volt, esztergályos és kiváló szerszámkészítő.

Hatalmas könyvtára volt, több száz darabos komolylemez gyűjteménye.

Rendszeresen járták az országot, kirándultak a hegyekben.Bárhova mentünk, nem volt olyan része az országnak, ahol ne lett volna képben, és

akár egy idegenvezető, mindig mesélt.

Nagyon szerette a szakmáját, és nem akart mást.

2020. dec. 8. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
51%

Gyári melós férfiként te leállnál egy 4 általánost végzett, már-már félanalfabéta nővel, aki mondjuk naphosszat disznótrágyát sikál egy tanyán?


Mert alattad kb ez a kategória van, és gondolom te sem erre vagy rámozdulva, különben nem "előkelő munkát" végző csajokon pörögnél

2020. dec. 8. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
83%

6: nekem is van a családban ilyen ember, de 2 apró megjegyzés:


- a gyári betanított munkát semmiképpen ne hasonlítsd a komolyabb szakmunkához, egy jó szeszámkészítő gyakran alap mérnöki szintű minkát is végez, kreatív munkakör tud lenni (ott sem mindegyik pozíció), ami olyan embert is kíván. A sormunka ritkán kér többet annál, hogy alapvetően ne légy teljesen hülye.


- azért, mert ismerünk 1-1 ilyen szekembert, még nem ők jelentik az átlagot, főként nem a betanított sormelósok között.

2020. dec. 8. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
57%

Akkor neked nem a külső számít hanem a nő vagyona?Gyári munkásként el akarod tartatni magad vagy mi?

Olyan nőt keress aki tetszik és azt nézd milyen az anyagi háttere.

Ha őt zavarja ,hogy gyari munkas vagy akkor nem fog veled ismerkedni

és előitéletes,szóval nem is baj.Ha nem zavarja akkor meg fog ismerkedni.

2020. dec. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
44%

Értelmiségi nő vagyok és nem kellene gyári munkás férfi. Szüleim gyári munkások, ismerem jó pár munkatársukat, kösz, nem kellene egyik sem. Azon kívül, hogy alig keresnek valamit és szakban dolgoznak, a legtöbben van valami kisebbségi komplexus, amit azzal kompenzálnak, hogy a diplomásokat és/vagy a gazdagokat szidják.

Ahogy a 4-es válaszoló, hasonló szövegekkel jönnek, hogy "lehet, hogy nekünk nincs diplománk, de mi...". És ezt folyton hangoztatják. Ha valamit nem tudok, akkor: "na, mi van, ezt bezzeg nem tanították az egyetemen, mi?". És ezt élvezik.

Ha valaki értelmes és talpraesett, az nem fog a gyárban dolgozni. Ideiglenesen lehet, de akiknek nincs jobb perspektíva, mert nincs sem iskolája, sem képessége, sem szorgalma, az mit akar egy értelmiségitől? Nem fognak összeilleni, ez van.

2020. dec. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!