Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Évek óta együtt vagyok barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Évek óta együtt vagyok barátnőmmel, szeretem de egyszerűen kiváncsi vagyok hány férfival feküdt le előttem.Van információtok feleségetekről, barátnőtökről, hogy hány volt neki, vagy ez az ő magánügye?

Figyelt kérdés

Biztos vagyok benne, hogy nem 26-tal volt, de érdekelne pl., hogy 6-tal, esetleg 14-gyel. Komolyan gondolom vele, el is jegyezném lassan, de valamiért nagyon érdekel, mert sose mondta.

Nem akarom ezzel idegesíteni, de nem szoktam csinálni/kérdezni ilyet, egyedül ez érdekelne.

Tudom, hogy a jelenben éljek, meg meg is bízok benne Teljesen, csak megint leírom, marhára érdekel...


Mindketten 28 évesek vagyunk.



2020. dec. 8. 00:39
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
98%
Ennyi idő után már lehetne köztetek annyi bizalom, hogy normálisan megkérdezed.
2020. dec. 8. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
18%

10 nap múlva lesz három hónapja, hogy megismertem a barátnőm, de tudom az előző pasijai nevét, és hogy meddig jutott el velük.


És ő is tudja a fontosabb barátnőim nevét és, hogy meddig jutottam el velük.

Kb csak azt nem ,hogy mikor szoptak le először, meg hogy hány csajjal smároltam. De azt én se tudom már sajnos :( valahol 20 évesen elvesztettem a fonalat.


24 F

2020. dec. 8. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
59%
#2 anyukád büszke lehet rád
2020. dec. 8. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
26%

Köszönöm szépen! :)


Kifejted?

2020. dec. 8. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
21%
Hat csak annyit tudok mondani a kerdezonek meg a #2 valaoszolonak is, hogy az igazsagot arrol, hogy egy no hany pasassal volt, soha nem tudjatok meg, mert ez az az inormacio, amirol melyen hallgatnak. Meg ha mondanak egy parat, mindig van par masik, amirol nem szol a fama...
2020. dec. 8. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
49%

#5


De ebben az esetben az a pár másik annyira kicsi és kevés, hogy már elhanyagolható.

Én se tudok minden flörtölésemről és rossz utamról beszámolni, amikor megcsókoltam a lányt, akiről azt hittem, hogy majd számítani fog, aztán 2 hét múlva már tudtam, hogy soha többet nem fogunk beszélni.


Ami fontos, arról beszámolt. Arról nyíltan beszélünk. amire nem emlékszik... hát az nem is fontos.


De én csak annyit akartam írni a kérdezőnek, hogy szerintem az ilyet teljesen természetes megbeszélni és jogos is.

Nem csak azért, mert kíváncsiság, hanem mert ahhoz, hogy pontosan tudjuk, hogy milyen a másik és KI is a másik, ahhoz fontos tudni a megállókat/mérföldköveket az életében.

Fontos tudni, hogy mondjuk 14 évesen már olyan szituba keveredett, ahol szex volt, vagy csak 19 évesen volt pettin először. vagy akármi. Ezek nagy befolyással vannak az ember életére. És nem mindegy, hogy a másik milyen úton jutott el oda, ahol most van.


Ezt mondjuk anyagi helyzettel lehet metaforába foglalni.

Ha csak annyit tudsz a másikról, hogy most éppen 500 milliós vagyona van, akkor az nem sok. Viszont ha tudod, hogy gyerekkorában szegény volt és aztán vállalkozást indított, ami 10 évig nem jött be, de mégis csinálta tovább, aztán hirtelen beindult és üzlet vezető lett, akkor tudod, hogy kitartó és okos, tud bánni a pénzzel stb. Ezer dolgot.


Viszont ha azt tudod meg, hogy csak azért van 500 milkája, mert egyik pillanatról a másikra örökölte, akkor az is teljesen más.

2020. dec. 8. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
52%

Csak ne akadj ki a választók!

Láttam már sok olyat, nekiálltak leltározni, és azzal vége is lett a dolognak.

Mi kb tudtuk egymásról a fontosabbakat, néha fel-felmerült, azért.

2020. dec. 8. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
85%
Engem nem izgat az a múlt. Ha házas volt, vagy titokban most is az, esetleg eltitkolt gyereke van, na az már zavarna, mert az igenis rám tartozik.
2020. dec. 8. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
65%

Ő is kíváncsi, hogy te hány nővel feküdtél le?

Nincs jobb dolgod?

Volt előtted egy élete.

Voltak próbálkozásai, nem sikerültek.

Hacsak nem volt bűnöző, vagy sarki céda, nincs közöd az előéletéhez.

2020. dec. 8. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
87%
Ez nekem nagyon fura. Évek óta együtt vagytok és ezt nem tudod róla? Nem mintha olyan fontos lenne szerintem... Ha tudni akarod, szerintem kérdezz rá! Ha el akarod venni, akkor nem kellene, hogy titkaitok legyenek egymás előtt. Ha egy ilyen kérdés miatt szakítotok, akkor nem jobb, hogy még most kiderül, mivel nem hiszem, hogy tabuknak létezniük kell egy kapcsolatban.
2020. dec. 8. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!