Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik kiléptek egy bántalmazó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik kiléptek egy bántalmazó kapcsolatból, azoknak mi volt a végső lökés, mi volt az utolsó csepp a pohárban?

Figyelt kérdés
2020. dec. 8. 16:21
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Amikor a 3 és 10 éves gyerekeink előtt kezdett el ütni ököllel.
2020. dec. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én elég szánalmas voltam, annak ellenére amiket csinált és aztán dobott, még én futottam utána és próbáltam meg mindent. Egy hülye remény tartott ott, meg persze a saját problémáim (pl. kapcsolatfüggőség, szerettem hogy szeretve vagyok és szerethetek, stb.). Az volt a végső lökés, hogy minden próbálkozásomat lesöpörte a megbeszélésre, de azt elvárta hogy minden másodpercben elérhető legyek neki amikor ő akarja, és persze a támogatásom, 0 tisztelettel cserébe. A folyamatos manipulálások és játszmázások, szavaim kiforgatása, kettős mérce és hasonlók.


Késő volt felismernem, hogy felsorakoztatott az összes többi exe mögé, akiket láncon tart, és azt is nehéz volt elfogadni hogy minden amit tett és mondott, nagy eséllyel kamu volt, de egy ponton már annyira egyértelmű volt a valóság, hogy nem lehetett tovább menekülni előle.


Egy biztos, rengeteget lehet tanulni egy ilyenből és innen lehet nagyon szépen felépíteni magad. Vannak határaim és megmerem védeni őket, kiállva magamért, amit a korábbi önsajnáltatós énem nem tett meg soha. Mély sebet hagy egy ilyen kapcsolat, de ha teszel érte hogy szépen forrjon be, azaz dolgozon az okain amiért benne maradtál és engedted neki hogy így bánjon veled, akkor összetudod rakni a korábban reménytelennek hitt életedet és elkezdhetsz lépni az egészséges út felé.

2020. dec. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%

Eltévedt autóval és ideges lett, én meg azt mertem mondani, hogy na, ez is az én hibám lesz. (Engem vitt valahova.) Erre elkezdett üvölteni, leverte a visszapillantó tükröt vezetés közben és össze-vissza rángatta a kormányt, ide-oda imbolyogtunk az úton. Szerencsére nem túl forgalmas út volt, de így is halálfélelmem volt mellette. Akkor már ismertem a leendő férjemet, ezután nem sok lelkifurdalásom volt a bennem ébredező vonzalom miatt és szépen átliánoztam magam az új kapcsolatba. Életem legjobb döntése volt, soha nem bántam meg.

Egyébként a lelki bántalmazásból sokkal nehezebb szabadulni, mert sokkal kevésbé felismerhető, hogy az ember épp egy bántalmazó kapcsolatban van.

2020. dec. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Amikor elkezdett másokkal beszélgetni / ismerkedni mellettem és úgy gondolta, ez full normális.

(remélem nem csak fizikia bántalmazásra gondoltál)

Évekig ragaszkodó volt, szinte már birtokló.

Mire én kezdtem féltékenyebb lenni, csak adta alám a lovat, kevésbé törődött már velem, de azért kaptam pont annyi szeretetmorzsát mindig, hogy nehogy elengedjem.

Voltunk külön is, majd csakazertis visszatért az életembe, új reményekkel, stb.

Azért, hogy ezt a viselkedést folytassa.


Elég rossz még, de úgy érzem, ezzel teljesen kiábrándultam.

Nehéz a felismerés, milyen emberrel voltam éveket.

2020. dec. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
89%
Zipikusan az en exemet es kapcsolatomat irjatok le.. Majdnem 3 evig szivattam magam benne de full kihsznalt mindenre.. En hulye h nem gyujtottam fel az elejen mar az embert:D viccet felreteve igen.. Baromi nehez a jatszmakbol es maipulalasokbol kijonni de ha mar belebetegszel szobszerint testileg is akkor leesik hogy lepni kell surgosen
2020. dec. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!