Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyan őrült nehéz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan őrült nehéz túllépni a viszonzatlan dolgokon, amikor az ember jól tudja, hogy nem lesz belőle semmi és csak az idejét pazarolja rá?

Figyelt kérdés
Nem bírok letenni ezeket az érzéseket, nem segít semmi sem, nektek mi vált be végérvényesen?
2020. dec. 8. 18:57
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Sok-sok akaraterő, tudatos időbeosztás, hogy sehol ne maradjon egy szabad fél órám azon gondolkozni, hogy írjak-e neki és egy új hobbi: elkezdtem thai ételeket főzni, kísérletezni, recepteket nézni, fórumokat olvasni és mellette edzeni. Teljesen beleástam magam, jobban éreztem magam a őrömben és azzal foglalkoztam amit szerettem.
2020. dec. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%

Minél inkább nem lehet a tiéd, annál inkább kell neked.

Ha pedig megkapod akkor: minden csoda 3 napig tart.

Emberi tulajdonságok...nem tudsz vele mit tenni.

2020. dec. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%

"nektek mi vált be végérvényesen?"


Felnőttem, és elfogadom a másik fél döntését.

2020. dec. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze persze....az emberek és hazugságaik. Érdekes hogy itt mindenki okos és bölcs és egy másodperc alatt "felnőnek" :)
2020. dec. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy idő után csillapodik, sőt elmúlik, ha nem táplálod magadban a vágyakozást és nem érintkezel vele semmilyen módon. Lehetőleg minél távolabb legyél tőle és ne legyen semmilyen információd felőle.
2020. dec. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nem azért fáj mert hogy nem lehet a tied hiszen előre nem tudtad előre.az fáj hogy végre találsz valakit aki jó erre meg nem.
2020. dec. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!