Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Magányosok, ki hogyan készül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magányosok, ki hogyan készül fel karácsonyra?

Figyelt kérdés
Életem első magányos karácsonya vár rám 46 évesen. Hogyan lehet érzelmileg nem belerokkanni ebbe?

2020. dec. 8. 19:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Úgy kell hozzáállni mint bármelyik más naphoz.. Mint mondjuk egy sima vasárnaphoz
2020. dec. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Elváltál? Gyerekek vannak?
2020. dec. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
igen, elváltam, gyerekek nem lesznek itthon 25en reggeltöl, 26a delutanig. Szuleim nem elnek, testverem kulfoldon, baratok csaladdal vannak
2020. dec. 8. 20:17
 4/18 anonim ***** válasza:
24%
Megyek prostizni
2020. dec. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Erzelmileg? 35 vagyok es ferfi. Eddig ebbol 25-35 ig a 10 bol 9 et egyedul toltottem. Szoval trendi es tok jo egyedul.
2020. dec. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
51%

, baratok csaladdal vannak


Szolj nekik h jojjenek at hozzad 1 orara este. Nem mondanak nemet ha baratok.

2020. dec. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Most lehet, hogy rosszul értelmezem, de a gyerekek 25. reggelig, illetve 26. délutántól sem lesznek nálad? Tehát a gyerekekkel egyáltalán nem találkozol az ünnep alatt?
2020. dec. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
szenteste lesznek velem és 26án kora délután jönnek haza
2020. dec. 8. 20:51
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor azért annyira nem leszel magányos és nem kéne ebbe belerokkanni szerintem. Fogd fel úgy, hogy lesz egy szabadnapod! :)


Szenteste nyilván együtt lesztek, vacsora, gyertyagyújtás, ajándékozás, beszélgetés stb. Egyébként hány évesek és milyen neműek a gyerekek?


Huszonötödikén kicsit lesz időd magadra. Azt csinálsz, ami jólesik. Pihenhetsz. Hallgathatsz olyan zenét, amit máskor nem. Elmehetsz csak úgy valamerre kocsikázni. Olvashatsz. Tényleg bármit megtehetsz.


Huszonhatodikán meg a délelőtt gyorsan eltelik, aztán már vissza is jöttek a gyerekek! :)

2020. dec. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
#9 kedves tőled, hogy próbálsz tanácsot adni:) kamasz gyerekeim vannak. Azokat amiket írtál, minden héten csinálom amikor az apjuknál vannak, így nekem ez eléggé átlagos nap lesz, de mégis új lesz számomra nagyon, ezért félek tőle
2020. dec. 8. 21:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!