Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy egy vörös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy egy vörös hajú lányt istenítenek a pasik hogy milyen különleges, de a vörös hajú fiúk elől meg menekülnek a nők?

Figyelt kérdés
F/30
2020. dec. 9. 07:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Mert a pasiknak és a nőknek más az ami Bejön ami tetszik.

Van pasi akinek nem jönnek be a természetes vörös, szeplős nők, ugyanez nőknél is...

Más az ideál

2020. dec. 9. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Te szőke vagy, mit izgulsz?
2020. dec. 9. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi nagy kérdés a világon...


miért számít a pici nő szexinek a pici férfi meg nem?

miért számít a marha izmos férfi vonzónak, a marha izmos nő meg nem?


Komolyan, ki tudhatja erre a választ? Szerintem ha megfejtenéd kérdező egyedü, egy nobelt is megérne, lehet, hogy 2-t is.


Próbákozz vele!

2020. dec. 9. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én imádom a vörös hajú pasikat.
2020. dec. 9. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
33%
A férfiak ízlése változatos, így természetesen olyanok is vannak, akik imádják a vörös hajú nőket. A nőknek viszont ugyanazok a férfiak tetszenek.
2020. dec. 9. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszenek a vörösek. Sokkal inkább a sötét haj, fakó bőr, hideg tekintet. Férfiban és nőben is széles réteg szereti őket.
2020. dec. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
@5 azért ne vicceljünk... Legfeljebb színek terén változatos az ízlés. A barátaim nagy része hasonló alkatú nőket szeret, hasonló magassággal, hasonló hajhosszal, hasonló stílussal.
2020. dec. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

@7: a barátaid valószínűleg nagyon fiatalok, amikor még minden csaj és minden pasas akkora egyéniség, hogy mindegyik egyformán néz ki.


Nekem 35+ társaságom van, a legtöbb féri nem tartja vonzónak a többiek barátnőit, mert teljesen más típusok jönnek be nekünk. A szingli lányok viszont valóban ugyanazt az 1-2 férfit ajnározzák főként (és mivel ugyanazt az 1-2 férfit ajnározza a társaságon kívüli nők 99%-a is, így általában csak egy-egy estére, pár hétre sikerül megszerezni őket ;)

2020. dec. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Hát az én baráti társaságomnak sem hasonló az ízlése...

Mindenkinek más jön be

Szintén 30+osok vagyunk

2020. dec. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
94%
Hagyjuk, megint azon akartok rágódni, hogy nektek miért nehezebb, mint a nőknek, pedig férfiként is nyilvánvaló, hogy ez egyáltalán nincs így. A nőknek is ezer fele pali tetszik, legfeljebb nem te. A vörösek is. Okkal csorgatják a nyáluk ed sheeranra meg macklemore-ra
2020. dec. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!