Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hányadik barátotokból lett a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányadik barátotokból lett a férjetek és mennyire jó a házasságotok?

Figyelt kérdés
2020. dec. 9. 09:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%

8-10. talán. Ha csak azokat számolom, akikkel nem csak tiniként irogattunk meg csókolóztunk, hanem értékelhető párkapcsolat volt.


Szerintem jó a házasságunk. Én az a típus vagyok, aki nem maradna a szarban, ha mást nem, azt megtanították a korábbi kapcsolataim, hogy amíg jó az életem, addig nem kell aggódnom azon, ha egyedül is vagyok, mert sokkal jobb, mint kényszerűen valaki mellett ragadni. Szóval merek kilépni, ha olyan történik, ami nekem nem oké vagy ha nem működik a sokadik próbálkozás sem. De egyelőre nincs nálunk szó ilyesmiről. A valaha történt legnyugodtabb, legkevésbé csapongó kapcsolatom a mostani.

2020. dec. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%
A negyedik kapcsolatomból lett. Nagyon jó a házasságunk.
2020. dec. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyböl egy 😀 A házasságunk jó. Szépen haladunk a közös életben.
2020. dec. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A második, ha nem számolok egy alsós és egy tini kapcsolatot.
2020. dec. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A hatodikból. Nagyon jó a házasságunk.
2020. dec. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én elsőre megtaláltam, az idő pedig minket igazol.Januárban lesz 32 éve...
2020. dec. 13. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
A 32 az még gombócból is sok,nem egy emberből.Mondhatni nagyon megszokott és unalmas is lehet.Persze kinek mit jelent a jó.
2020. dec. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Gombócból tényleg sok...Mert szerinted az a jó, ha bizonyos időnként az emberek cserélgetik a partnerüket? Mi nagyon örülünk, hogy egymásra találtunk olyan hamar és gyakorlatilag az életünket együtt éltük le, egymás gondolatát is kitaláljuk valóban ennyi idő után, de hogy ez unalmas lenne? Mindketten rák jegyűek vagyunk, ragaszkodunk a megszokotthoz, a férjemnek például még a munkahelye is ugyanaz azóta. A 30.házassági évfordulónkra visszamentünk arra a szigetre, ahol a nászutunkat töltöttük, szóval a romantikával sincs gond.

Akinek ez sok, azzal sincs semmi gond, de akkor soha ne házasodjon meg szerintem. Aki viszont házasságra adja a fejét, az arra vágyik, hogy együtt öregedjen meg a párjával.

2020. dec. 14. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én 20 éve vagyok a feleségemmel, és a legkevésbé sem unamas és megszokott. Sajnálom, ha valaki csak a partnerei cserélgetésével tud izgalmat csempészni az életébe.
2020. dec. 14. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Talán már más kategóriában is láttátok tőlem leírva:

Mindkettőnknek első elsők voltunk, bő 58 éve, bő 55 éve vagyunk házasok. Nehogy azt higgyétek, hogy nincsenek nézetkülönbségek! Vannak, de lényegtelenek, kár miattuk elrontani mindkettőnk hangulatát, nincs "mosolyszünet", mert az szólal meg előbb, akinek mondani valója van a másik felé. Pl. "Kezd esni az eső."

Ffi/79.

2020. dec. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!