Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A legjobb barátnőm mindössze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátnőm mindössze 2X találkozott a pasimmal, és mindkét esetben éppen nagy feszültség volt köztünk, éles veszekedés. Ez volt kapcsolatunk összesen 2 db veszekedése. Hogy értessem meg barátnőmmel, hogy pont a 2 mélypontot látta?

Figyelt kérdés
2020. dec. 11. 19:04
 1/9 A kérdező kommentje:
Mert most azt gondolja, rossz a kapcsolatom. Szerinte hagynom kéne a francba. De mondom, nem az a jellemző a kapcsolatunkra, ahogy a 2 veszekedés történik. Csak barátnőm pont ezeknél találkozott a pasimmal.
2020. dec. 11. 19:06
 2/9 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy értékeled a tanácsait, viszont elhamarkodottan ítélkezik és te nem értesz vele egyet. Legyen szíves tiszteletben tartani a kapcsolatodat.
2020. dec. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
minek megértetni vele?
2020. dec. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%

Igazából mindegy hogy ez volt az összes mélypont. Egy harmadik ember előtt éles veszekedésbe keveredni...az nem egy jól működő kapcsolat,akkor sem ha 10 éve vagytok együtt.

De valamiért úgy érzem jóval kevesebb ez az idő.

Szóval igen, ennyi információból én is a barátnőd véleményét osztom.

2020. dec. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%
4 Ez inkább csak személyiség függő. Vannak temperamentumosabb emberek, őket nem érdekli ki hallja őket. Ettől még lehetnek együtt boldogok. Főleg, ha még csak az összecsiszolódás időszakában vannak.
2020. dec. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát...én még nem láttam olyat hogy egy pár vitázna és legalább egyikük ne érezné magát kínosan a helyzet miatt, a társaság többi tagjáról nem is beszélve. Szerintem a temperamentumos és a tiszteletlenség nagyon nem ugyanaz.
2020. dec. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak az egyik vitázott, mindketten vitáztak. Nekem nem úgy tűnik, hogy a kérdező túlságosan meghatódott volna ezen.

A tiszteletlenség valóban más kérdés, arról itt nem ejtett szót a kérdező(hogy annak élte meg). De a tiszteletlenség a négy fal közt sem elfogadható.

2020. dec. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jól néz ki bnöd? Mert akk a csávó csak powerkedni akart előtte XD
2020. dec. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát figyelj, nem tom melyik férfinál válna be ilyesfajta powerkedés, ha egyszer a barátnőmnek nem érti, hogy lehetek vele együtt.
2020. dec. 11. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!