Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hagyjam ott a munkahelyemet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyjam ott a munkahelyemet emiatt, ahol már 7 éve dolgozok? Jött egy 38 éves nő, aki legalább 6 éve letagadhat, és gyönyörű. Soha nem volt még dolgom ilyennel, azonnal szerelmes lettem. 35 F.

Figyelt kérdés
100 ból 99 szer nem tetszenek az idősebb nők tőlem, de most sajna igen, és menthetetlenül. Nem tudom van-e férje, de valószínű, hogy igen. Egy gyereke van, már tinédzser. Az a baj, hogy nagyon kedves, mindenki imádja, mert kedves, egész nap mosolyog, aranyos, jólelkű, stb. Ez a gyengém. Rajta kattog az agyam egész nap, ezért gondoltam azt, hogy váltok. A főnököm kedvel, szóval nehéz lesz. Néha rám néz a hölgy, sokszor megszólít és beszélget velem a munkáról, de személyes dolgokról sohasem. Néha észreveszem, hogy figyel 1-2 mpre, aztán ha ránézek elkapja a tekintetét. De semmi más. Én meg nem fogok próbálkozni, bár képes lennék itt elmenni odáig is, hogy a férjét kitúrjam, ha van neki. De ezt csak valami mondatja velem, mert nem olyan vagyok. Képet küldhetek róla priviben, ha valakit érdekel.
2020. dec. 12. 23:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Érdekel.
2020. dec. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
holnap
2020. dec. 12. 23:35
 3/9 anonim ***** válasza:
94%

Miért kellene munkahelyet váltanod?

Úgy se kellesz neki, az látható.

2020. dec. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Te nem lehetsz 35f. Max egy tinilány.
2020. dec. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, miért kell megosztani másokkal a nő fotóját. Miben segít ez neked?
2020. dec. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Hú, engem érdekel a fotó

Ha lenne barátnőd, akkor figyelmen kívül tudnád hagyni. 2 Lehetőséged van:

Tehát szerzel egy barátnőt vagy megpróbálod a helyzeted jó oldalát kihasználni, ráhajtasz.

2020. dec. 13. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%
Szóval ha tehetnéd akkor szétvernéd a családját csak azért mert a f*rkaddal gondolkozol? Ha harmadik félként lépnék be egy kapcsolatba akkor biztos nem bíznék a nőben. Ha egyszer már megcsalta a párját veled, akkor honnan tudod hogy téged nem fog ugyanúgy megcsalni? Egyszer már megcsinálta akkor megcsinálhatja mégegyszer.
2020. dec. 13. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én a hölgy helyében ezt a kérdést látnám jelentenének. Mert egyrészt honnan van róla képed, másrészt vadidegen embereknek küldözgetsz képet róla. Ha közösségi oldalról töltötted le a képet róla, az ne hari de beteges. Mennyi képet töltöttél le róla? A személyiségi jogait sérted! GDPR törvénynek nem ártana utána olvasnod?


Ezek után te sem hiszed el, hogy nem igaz az hogy kitúrnád a férjét ha boldog boldogtalannak küldözgeted a hölgy képét mintha valami akciós újság lenne. Ezt úgy tudnám példázni, mint amikor az eladó az éppen aktuális akciós újságot az asztalra tenné. Egyrészt sérted a személyiségi jogait, másrészt veszélyezteted mert nem tudható, hogy az akinek küldöd milyen ember. Ha közösségi oldalról szedted le a képét nem nagy szám manapság már utána keresni mennyi helyen van egy adott kép, te pl. ezt nem tudod, de vannak akik ezt igen. Szóval ne küldözgess ismeretlen embereknek képet a hölgyről,mert ezzel a hölgyet is veszélyezteted és a gyerekét is.


Nem munkahelyet kéne váltani, hanem meg kellett volna kérdezned, hogy egyedülálló-e, magyarán kávészünet közben beszélgettél volna vele, akkor már tudnád. Ez alatt az idő alatt puhatolózhattál volna és ha egyedülálló meghívhattad volna egy teára pl. ami egyértelműsíti hogy randi, de ezután a kérdésed után ha idetéved ne csodálkozz majd ha magára ismer és ezután a kérdés után nehéz nekem is azt hinnem, hogy nincsen semmi hátsó szándékod, ha nincs akkor is nagyon ostoba vagy.

2020. dec. 13. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
12%
Küld
2020. dec. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!