Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegnap előtt leborotváltam az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap előtt leborotváltam az intim szőrzetem, ma egy csomó piros pötty jött ott, mivel tüntethetem el őket?

Figyelt kérdés
2010. aug. 12. 13:34
 1/9 anonim ***** válasza:
babaolaj
2010. aug. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Borotválás után Betadin szappannal mosd meg s az segit. Testápoló szokott nekem bevállni utólag.Páromnak meg a hintőpor.
2010. aug. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Mi az hogy intim? olyan mint a inti-pinti?
2010. aug. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem a Theiss-féle körömvirágkrém.1600 körül van egy kis tégely,de sokáig elég.Minden fürdés után bekenem,mert az én bőröm is érzékeny.
2010. aug. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Neogranormon krém, vastagon, és hagyd rajta jó sokáig.
2010. aug. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
14.05 neked mi bajod van?
2010. aug. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nekemis, találtam itthon egy avonos kéz és láb krémet amit kiprobáltam ott is és ha még ki is jön pár pöty egy ora mulva elmulik minden

de sokan a test ápolora esküdnek...

2010. aug. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bepanthen plus
2010. aug. 13. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nullás géppel letolod. Ugyanaz a hatás, mintha borotválnád, de nem fog kipattogzódni.
2010. aug. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!