Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szüljek egy ,olyannak,akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szüljek egy ,olyannak,akinek van az előző kapcsolatából gyereke?

Figyelt kérdés
Együttvagyunk hároméve,és sürgeti a dolgot mert kapnánk ugye pénzt ha összeházasodunk,és öt éven belül gyereket vállalunk.De a pénzért nem akarok szülni,plusz nem ez volt az álmom,hogy egy apukának szüljek,hanem egy olyannak akivel ténylegesen egy család lennénk.Önző lennék ezért?

2020. dec. 14. 08:47
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
89%

Pénzért ne csinálj ilyen fontos dolgot!


Szerintem a gyereke nem gond, de, hogy nem szerelemből van veled, az biztos.

2020. dec. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
75%

Ő az őnző,pénzorientált.

Csinál neked gyereket aztán otthagy téged is.

2020. dec. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
72%

Több okból se tenném a helyedben.


Én össze se jönnék olyannal, akinek gyereke van, mert nem vágyom se saját, se nevelt gyerekre.

Nálam az is kizáró ok lenne, hogy egy gyerekét már elhagyta a feleséggel együtt.

Ahogy az is, hogy a pénzzel érvel a gyerek mellett.

És azért se szülnék, mert a gyakorin szavaztatom meg életem egyik legfontosabb döntését, így nem való nekem a gyerek.

2020. dec. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
Eleve zavar,hogy gyereke van,én nem vagyok egy gyerekmániás,pénzért meg nem szülök.Hogy továbbléphessünk,mert mondtam neki,hogy elment a kedvem a gyerektől mióta vele vagyok,mivel látom mivel jár egy gyerek.
2020. dec. 14. 08:55
 5/39 anonim ***** válasza:
74%
Akkor miért jöttél össze vele? Sose jönnék össze, sem elváltal, sem gyerekessel, amíg én magam nem vagoyk az.
2020. dec. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
82%
Ennek a kapcsolatnak semmi értelme, ha te mellette vársz valakire, akivel családot akarsz alapítani, őt pedig nem tartod erre elég jónak.
2020. dec. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
Pénzért nem szülök,te örülnél,ha mondanák neked,hogy lépjünk tovább ,ezért házasodjunk össze és szülj gyereket akkor megkapjuk az x összeget és épitkezhetünk.Nem,nem ez az álma senkinek.
2020. dec. 14. 09:09
 8/39 anonim ***** válasza:
73%

"nem ez volt az álmom,hogy egy apukának szüljek,hanem egy olyannak akivel ténylegesen egy család lennénk"


Akkor mi a bánatnak raboljátok egymás idejét????

2020. dec. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
61%

Csak sajàt magad mérd fel. Ha ugy alakulna elbirnàl e egyedül egy gyerekkel vagy nem.

Egy nö mindig magànak szül.

2020. dec. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
100%
teljesen jogos a dolog, csodálom h 3 éve vele vagy. miért nem keresel közben vm normális pasit és hagyod ott? a gyerekes elvált apák meg remélem olvassák ezt amikor kikötik hogy nekik kizárólag gyerektelen szingli nő kell...
2020. dec. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!