Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a fenét jelent ez?

Figyelt kérdés
Egy ideje kínoz egy érzés, hogy a párommal valami nincs rendben. Titkolózást, sunyizást vettem észre nála. Paranoid módon nézegettem az instagramját, most észrevettem valami furcsa dolgot. Volt egy lány, akit régebben követett, és most a kapcsolatunk alatt bekövette megint, elmondása szerint volt évfolyamtársa az illető. Azt vettem észre hogy likeolta pár képét, ezzel nincs semmi baj. Viszont a legfurább az, hogy a lánynak lett barátja és visszavonta a kedveléseket. Mi ennek az értelme? Kérlek segítsetek... Tudom, hogy beteg vagyok, de ettől elvonatkoztatva válaszoljatok kérlek. Ő nem tud semmiről.

2020. dec. 14. 20:50
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
inkább tini kapcsolatok kategória a kedveléseken fennakadás
2020. dec. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%

Semmi, ez nem jelent semmit.

Ha titkolódik, érzel valamit, az valós, de komoly oka lehet, ez az instadolog, amit felhoztál, biztosan nem az.

2020. dec. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelhető, hogy így próbálta magára vonni a figyelmét, de az is lehet, hogy nem. Miről titkolózik a párod?
2020. dec. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%

rá kéne kérdezni, komolyan, semmivel nem leszel előrébb azzal, hogy itt agyalsz velünk.

a visszavonást egyébként azért is tehette, mert egyes férfiaknak már attól is szarvai nőnek, ha valaki köszön a barátnőjüknek

2020. dec. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De tegyügy fel, hogy a lánnyal sosem beszélget meg semmi és mégis ezt csinálja annak hatására, hogy összejött valakivel. Ez nem olyan, mintha felzaklatta volna a dolog? Én sosem szoktam kedveléseket visszavonogatni, ehhez kell valami indíttatás, amit nem értek. Erre nem kérdezhetek rá, mert őrültnek fog nézni. Segítsetek megfejteni inkább.
2020. dec. 14. 21:45
 6/7 A kérdező kommentje:
#3 pont az efféle dolgokkal kapcsolatban titkolózik, hogy miért van sok lány ismerőse meg takargatja a telefonját a közelemben. Ezért lettem paranoid.
2020. dec. 14. 21:47
 7/7 anonim ***** válasza:
Oke, fontos neki. Ez egy teny. De onmagaban meg ez nem csokkenti az irantad valo erzeseit. Mindenki ember.
2020. dec. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!