Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon bejön egy neten látott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon bejön egy neten látott férfi, honnan tudhatom meg róla, hogy egyedülálló e?

Figyelt kérdés

Egy szobabumerángot "talált fel", nagyon nagyon cukin mosolyog az oktató videóin, egy csomószor megnéztem már, az első dobás a kedvencem, amikor elkapja akaratlanul elmosolyodik. Nagyon, nagyon szimpatikus. 29 vagyok, fogalmam sincs honnan jött ez a lelkesedés, nem vagyok ilyen fajta egyébként..


Honnan tudhatok meg dolgokat róla?



2020. dec. 15. 08:25
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Úristen, most láttam meg, hogy Rowling könyvet olvas, talán a Harry potter 3 részét, az van kirakva az asztalra az egyik videójában. Nálam meg pont az megy hangoskönyvben.. ez isteni jel!
2020. dec. 15. 08:26
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted hány olyan "rajongója" lehet mint Te?
2020. dec. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

"Ez isteni jel"

Jajj ne már, komolyan 29 évesen ennyire telik? :D Én is Harry Pottert olvasok most, meg kb a fél ismerősi gárdám, mert valaki elkezdte, kitette, és hullámként terjedt végig, és mindenkinek lett kedve hozzá. Isteni jel... :D

Egyébként a nevét gondolom tudod, youtube videó alatt szoktak mindenféle linkek lenni instához, twitterhez... Stb. Ezeken már szokott ilyesmi infó lenni, de ha mégsem, egy kérdésbe sem halsz bele... Bár ezt illene tudni ennyi idősen. Viszont ha előadod egyből a visítozó kis rajongót, sose fog másképp nézni rád. Ahhoz intellektuálisan is partnernek kéne lenned, nem csak egy kis rajongónak.

2020. dec. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Szerintem egy kettő, olyan egyedien jóképű, nem a mostani ecsethajú szolizott kigyúrt szépségideál.. nem akartam leírni, mert nem reklám a célom, de itt a srác:


[link]


Annyiraa cukiii:)


Meg a terméke sem tűnik olyan népszerűnek, közismertnek, én most hallottam róla véletlen, mert direkt ilyen holmit kerestem.

2020. dec. 15. 08:42
 5/21 A kérdező kommentje:

Annyira ritkán lelkesedek, tényleg 10 éve nem volt ilyen, élvezem az érzést.


Megtaláltam a nevét, de facebookon egyik profilnál sem ismertem rá, instán meg nem vagyok fent.

2020. dec. 15. 08:44
 6/21 A kérdező kommentje:

Ha esetleg valaki ismeri, szóljon, elég jól nézek ki és annyira ritkán tetszik meg valaki..


Megnéztem, nincs instán, legalábbis a google nem dobja ki ilyen névvel, én meg többet nem látok.

2020. dec. 15. 08:50
 7/21 anonim ***** válasza:
84%
Ez nagyon cringe kezd lenni.
2020. dec. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Ja, mert ha fitnessmodell vagy énekes vagy filmsztár lenne, rendben lenne.


Egyszerűen tetszik, nagyon tetszik, szimpatikus és szeretnék vele találkozni élőben, mivel nem tűnik se gazdagnak, se milliárdos külföldinek, ez nem is tűnik annyira lehetetlennek. Szerintem egy átlagos srác, nem is sikeres(nem hiszem, hogy ezzel befutott volna) csak pont ilyen oldalon láttam meg, nem a facebookon, nem instán, nem az utcán, ahol megszokott lenne, hogy látsz valakit, aki tetszik.


Illetve itt vissza tudom pörgetni a videóját, nem a képeit kell néznem instán, vagy a kiírásait olvasni facen, vagy az emlékeim közt kotorászni, hogy is nézett ki az utcán elhaladva.


Sehol nincs kint családi képe(meg semmilyen), szerintem nem használ közösségi oldalakat, mint én sem, ami még szimpatikusabbá teszi és még nem biztos, hogy foglalt.


A neve meg a honlapja alján szerepel telefonszámmal, de nem merem felhívni, meg esélyes, hogy családja van, egy csomó videóban szerepelnek gyerekek. Csak jó lenne biztosan tudni, hogy foglalt, akkor nem érdekelne ennyire.


Rendeltem tőle, gondolom nem sok esély van, hogy ő hozza ki..

2020. dec. 15. 09:17
 9/21 anonim ***** válasza:
Írd már le nevét, nincs a videó alatt. 🤔
2020. dec. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

A termék honlapja alján vannak az adatai.


A videó talán nem minősül annyira reklámnak, azért azt linkeltem, na meg azért, mert ott látszik, hogy cuki:)


Kapcsolat

Tarjányi Péter

+3670/-------

info@flatloop.hu

2020. dec. 15. 09:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!