Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok ti mit kedveltek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti mit kedveltek jobban? Ha a pasitoknak az exe szép, vagy ha csúnyább volt?

Figyelt kérdés
A baratnom tegnap ilyet szolt (egy eve vagyunk egyutt) hogy milyen szep volt az exem es hogy tok buszke ram 😂 en meg neztem hogy mi van... azt mondta hogy azert mert igy tobb az onbizalma hogy egy ilyen jo no utan osszejottem vele... 😅 es akkor elkezdtunk errol “vitazni”
2020. dec. 15. 14:32
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
93%
Hát én jobban szeretem, ha csúnyább az ex, szerintem a legtöbben így vannak vele.
2020. dec. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
80%
Igazából nem számít, ez a párom önbizalmáról ad képet. Ha rondát választ valaki és belsőre is kiállhatatlant, akkor egyszerűen nincs vagy legalábbis nem volt soha önbizalma. Ha szépeket, akkor már több az opció. Nekem azért nem hízelgő, ha a párom minden exe egy csődtömeg. Azért legyen már annyi igényesség abban, akivel járok, hogy nem szed akármilyen embereket össze...
2020. dec. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
93%

Nekem nincs önértékelési problémám, így nem a párom exe alapján határozom meg önmagam.



F

2020. dec. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Leszarom a pasim exét.
2020. dec. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
87%
Kit érdekel, hogy néz ki az exe? Jó, nem mondom, az elején voltak önértékelési gondjaim, és kicsit bántott, hogy az excsaja kifejezetten dekoratív volt, még női szemmel is. De túlléptem ezen. Nem véletlen az, hogy már nincsenek együtt, az sem véletlen, hogy velem van, ráadásul ő kezdeményezett. És minden egyes nap bizonyít arról (kérés nélkül is), hogy szeret és vonzó vagyok számára. Akkor minek agyaljak ilyen baromságon?
2020. dec. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Engem nyugtalanít, ha nálam jobb, de velem vannak gondok önértékelés terén
2020. dec. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Miért, ha az exe csúnya, attól én szebb leszek? És ha én is szép vagyok? Az exe külseje milyen hatással van rám közvetlenül? Miért kéne, hogy foglalkoztasson? Lehet valaki szép meg rossz barátnő és lehet valaki kevésbé szép és jó barátnő. Számomra annyira irreleváns.
2020. dec. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Valójában rám nincs hatással. Nem érzem magam jobban, ha én szebb vagyok az extől, és nem érzem magam rosszabbul, ha az ex szebb nálam. Bizonyára nem csak a külső miatt választotta sem őt, sem pedig engem. Nem hiszem, hogy az ex kinézetéhez nekem bármit is kellene szólnom.
2020. dec. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Tök mindegy, egyik sem érhet a nyomomba, ha velem van. ;)
2020. dec. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Igazatok van, de mondjuk akkor fiatalabb voltam es csinaltam egy hulyeseget, hogy egy akkor jo mukodo kapcsolatot otthagytam emaitt az ex csaj miatt mert annyira hihetetlenul jol nezett ki, a munkahelyen mindenki vele szeretttt volna jarni, es baromi vonzo volt az hogy a csajnak is en tetszettem. Na mindegy, erre mar nem vagyok buszke, csunya dolog volt a kulso miatt lecserelni valakit, de a sors vissza is adta mert ez a bomba no, 6honapra meg is csalt :)
2020. dec. 15. 15:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!