Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/Férfiak jelen pillanatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Férfiak jelen pillanatba komoly kapcsolatra vágytok inkább vagy alkalmira?

Figyelt kérdés

Melyikre és mi az oka?

Kort is!


2020. dec. 15. 18:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%

Ha találok az elképzeléseimnek megfelelő nőt, vele kapcsolatra lépek. Egyébként más nőkkel alkalmi érdekel, de nem egyéjszakás, hanem akkor is összejárás tartósan és intimitás is.


27/F

2020. dec. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Komoly kapcsolatra, de nem hiszem, hogy meg fog valósulni. Ott tartok, hogy őszintén nem tudom megítélni, hogy súlyos gondok vannak-e velem és tényleg egy elviselhetetlen lelki roncs vagyok-e. Sajnos nem látom magam külső szemlélőként és nem tudom megítélni, hogy mennyire van velem gond. Tapasztalataim alapján arra saccolnék, hogy gond van, mert eddig kb minden olyan kapcsolat ami komolyabbnak indult rosszul sült el. De talán van 22% esélyese annak is, hogy normális vagyok. Nem tudom, hogy ki tudná ezt megmondani nekem.


F

2020. dec. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Komolyra


36 F

2020. dec. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Noren1989 ***** válasza:
47%
Egyikre sem. Jól elvagyok a vilàgomban.
2020. dec. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Noren1989 ***** válasza:
42%
Jaigen: kor.
2020. dec. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
55%

Hát, az is kérdés, hogy mennyire fognak hiteles válaszok érkezni ehhez a kérdéshez. Sokan mondják, hogy ők komoly kapcsolatot keresnek, de aztán kiderül, hogy pont a másik véglet vezérli őket (de talán itt, a GYK-n nem annyira jellemző, mint a Tinderen).


Egyébként a kérdésre válaszolva én minden esetben komoly kapcsolatot keresnék, mivel még nem is volt. 20 évesen már érzem is ennek a szükségét és elsősorban nem feltétlen a testi szükségletekre gondolok. Az ember lehet akármilyen nemű & korú, mindenképp szüksége van valakire, aki érzelmi és lelki menedékként szolgálhat és persze akkor szép és kerek ez, ha ő maga is képes erre a szerepkörre (többek között). Én egyedül élek egy régi kovácsműhelyben, és mióta tart ez a járvány, azóta nekem se nagyon vannak kapcsolataim (a korábbiak is elapadtak). Nekem lennének bőven ötleteim, hogy a korlátozások ellenére mit lehetne csinálni randin, és a napokban gondolkoztam is, hogy értelmes, kreatív, szépen megszerkesztett profilképekkel (legalábbis annak szánt) és egy normális leírással (amire szánok időt) regisztrálok valamelyik társkeresőre, hátha van valaki hasonló cipőben, mint én. Mondjuk most hívott egy régi haverom, akivel szoktam régi cuccokkal kereskedni, de természetesen az ember ennél is többre vágyik - sajnos jelen helyzetben nem várhatok el többet az emberektől. Bízom abban, hogy mire visszajön a jó idő, addigra ez a járvány és annak velejárói is élhetően visszahúzódnak. Addig is, szerintem az a leghelyesebb, ha fejlesztem magam minden téren, hogy amikor eljön az ideje, akkor a lehető legjobb formám tudjam nyújtani annak a lánynak, aki ad majd nekem egy esélyt.

2020. dec. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%

Komoly. Vagyis nemtudom mi a jó szó rá. Az utolsó?

Hogy miért? Mert ennyi idősen már lassan szeretnék családot.

32/f

2020. dec. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
22%
Covid közepén? Semmilyenre. Ha vége lesz ennek valaha, és külön fogok élni, akkor alkalmi. 30f
2020. dec. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
77%

komolyat


31F

2020. dec. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
70%
Komolyra. Az ér valamit, arra lehet építeni és a szex amúgy is sokadlagos szempont.
2020. dec. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!